محمد شیری به کرونا مبتلا شد

    کد خبر :800769
محمد شیری به کرونا مبتلا شد

بازیگر سریال‌های تلویزیون که بیشتر او را با کارهای مهران مدیری می‌شناسیم، از ابتلایش به کرونا خبر داد که ویدئو نشان می‌دهد حال و احوالِ این بازیگر خوب نیست.

روز گذشته خبر ابتلای پیام دهکردی را منتشرشد که در جریان تصویربرداری سریال تلویزیونی اتفاق افتاد و ویدئوی محمد شیری بازیگر سینما و تلویزیون که حالِ خوبی نداشت قدری نگران‌کننده به نظر می‌رسد. او می‌گوید: “متأسفانه با تمام احتیاط‌ هایی که کردم متوجه شدم کرونا گرفتم. خواهش می‌کنم مواظب خودتان باشید”.

محمد شیری را مخاطبین بیشتر با سریال‌های مهران مدیری به یاد می‌آورند. او این روزها کمتر از گذشته کار می‌کند؛ چرا که اعتقاد دارد یا پولش را نمی‌دهند یا قصه را عوض می‌کنند و از برخورد برخی از تهیه‌کنندگان دلخور است. یکی از نکاتی که برخی بازیگران پیشکسوت به آن اعتقاد دارند نوع نگاه نویسندگان است که کمتر آن‌ها را می‌بینند و به کاراکترهای آنها در قصه‌ کمتر توجه می‌کنند؛ اتفاقی که باعث شده بازیگرانی چون محمد شیری کمتر کار کنند و از بی‌تعهدی برخی تهیه‌کنندگان ناکارآمد و بی‌اعتنا به ساحت هنر گله‌مند باشند.

سریال جدید محمد شیری “دنیای گمشده” نام دارد که داستان زندگی روحانی جوانی است در یک روستای دورافتاده به‌همراه مادرش زندگی می‌کند. او یک زندگی ساده روستایی دارد که ناگهان باخبر می‌شود در تهران صاحب یک کارخانه و همچنین دارای دو خواهر و دو برادر ناتنی است که به‌لحاظ رفتار اجتماعی و خلق‌وخو با او تفاوت‌های بسیاری دارند.

به گزارش تسنیم، در این مجموعه بازیگرانی چون داریوش کاردان، ثریا قاسمی، نصرالله رادش، امیرحسین صدیق، بهنوش بختیاری، آرام جعفری، افشین سنگ‌چاپ، رامین راستاد، بهراد خرازی، زهرا سعیدی، آرش نوذری، بهرام ابراهیمی، وحید شیخ‌زاده، محمد شیری، عباس محبوب، فرج‌الله گل‌سفیدی، سارا احمدیان، رضا خیاطی، کیاوش زارع‌طلب، سیاوش قاسمی، امید علیمردانی، سمیه مهدی‌پور، عباس بابایی و علی قلیچ‌خانی به نقش‌آفرینی مشغولند. این سریال که قرار بود از هفدهم فروردین روی کنداکتور و جدول پخش قرار بگیرد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید