محبوب‌ترین خواننده پاپِ دهه ۸۰ معرفی شد

    کد خبر :881837
محبوب‌ترین خواننده پاپِ دهه ۸۰ معرفی شد

محبوب‌ترین خواننده پاپِ دهه ۸۰ در نظرسنجیِ برنامه «ترین‌ها»ی رادیو صبا اعلام شد و زرشک زرین این نظرسنجی هم به خواننده «وایسا دنیا» رسید.

این شبکه رادیویی روزهای جمعه در برنامه «ترین‌ها» به معرفی برترین‌ها در حوزه‌های مختلف فرهنگی اجتماعی و ورزشی هنری و …می‌پردازد. «ترین‌ها» روز جمعه یکم بهمن با هدف معرفی محبوب‌ترین خواننده پاپ در دهه ۸۰ راهی آنتن صبا شد.

این گروه شامل مجید اخشابی، محمد اصفهانی، خشایار اعتمادی، بنیامین بهادری، امیر تاجیک، حمید حامی، مانی رهنما، بهنام صفوی، ناصر عبداللهی، حمید عسکری، علیرضا عصار، محمدرضا عیوضی، علی لهراسبی و نیما مسیحا بود که طبق نتیجه نظرسنجی صورت‌گرفته از شنوندگان در صفحه مجازی برنامه «ترین‌ها» و پیامک‌های ارسالی مخاطبان در زمان پخش این برنامه و نظرات کارشناسان تیم «ترین‌ها» علیرضا عصار به عنوان محبوب‌ترین خواننده پاپ در دهه ۸۰ معرفی شد و در این رقابت ناصر عبداللهی و حمید حامی به ترتیب در مقام دوم و سوم قرار گرفتند.

همچنین شنوندگان در یک نظرسنجی «زرشک زرین» برنامه «ترین‌ها» را به رضا صادقی به خاطر اجرای کنسرت بعد از ۲ سال در خارج از کشور دادند.

به گزارش همشهری آنلاین، برنامه «ترین‌ها» روزهای جمعه ساعت ۱۸:۳۰ به تهیه کنندگی نازنین حاج سیف اله و اجرای شاهین جمشیدی و نویسندگی فرزانه عرفانی تبار و صدابرداری رضا سلیمانی به مدت ۹۰ دقیقه پخش می‌شود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید