متلاشی شدن ۲ تیم تروریستی وابسته به داعش در سیستان و بلوچستان

  • سیاسی
  • جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱ ۱۰:۲۲
    کد خبر :968474
تیم تروریستی داعش سیستان و بلوچستان

اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان اعلام کرد: ۲ تیم تروریستی وابسته به داعش در استان متلاشی شد.

اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان اعلام کرد: پیرو اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) ۲ تیم وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش و تعدادی از عناصر بیعت کننده با آن‌ها که با هدایت خارج از کشور قصد ایجاد ناامنی در جنوب شرق کشور را در ماه‌های اخیر داشتند، منهدم شدند.

این اطلاعیه می‌افزاید: با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و همکاری قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه و فراجا عناصر وابسته به شبکه عبری، غربی و عربی در جنوب شرق زیر ضربه قرار گرفته و عناصر وابسته به آن‌ها دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: پیرو اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) دو تیم وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش و تعدادی از عناصر بیعت کننده با آن‌ها که با هدایت خارج از کشور قصد ایجاد ناامنی در جنوب شرق کشور را در ماه‌های اخیر داشتند با عنایت خداوند متعال شناسایی شد و زیر ضربه قرار گرفتند و منهدم شدند.

به گزارش دانشجو، اداره کل اطلاعات سیستان اضافه کرد: یکی از اهداف این تیم‌ها گروگانگیری اتباع خارجی و تجار در چابهار بوده است، اعترافات اعضای گروه‌ها که در میان آن‌ها اتباع افغانستانی و تاجیکستانی نیز وجود دارد، نشان می‌دهد طراحی‌های گسترده‌ای برای ایجاد فضای ناامن در جنوب شرق کشور داشته‌اند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید