ماساژور‌های زورگیر پایتخت دستگیر شدند

    کد خبر :937043
ماساژور‌های زورگیر دستگیر

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری ۲ مرد و یک زن ماساژور که پس از ارائه خدمات از شهروندان زورگیری می‌کردند، خبر داد.

سرهنگ “جلیل موقوفه ای” گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اخاذی ۲ مرد و یک زن، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و تیمی از ماموران کلانتری ابوذر بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

وی عنوان کرد: چکیده اظهارات شاکی نشان از این داشت، شاکی برای دریافت خدمات ماساژ در فضای مجازی با زن و مردی آشنا شده است. پس از ارائه خدمات و پرداخت هزینه خدمات ارائه شده، متهمان با فیلمبرداری و تهدید انتشار فیلم، از وی اخاذی و مرد دیگری که خود را مامور معرفی می‌کرده مبالغ مختلفی را اخاذی کرده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی هویت و مخفیگاه این افراد شناسایی شد عنوان کرد: در یک عملیات پلیسی هر ۳ متهم دستگیر و در تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف و اظهار داشتند، پس از فیلمبرداری از شهروندان خود را مامور و از شهروندان اخاذی می‌کرده اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بررسی‌های بیشتر از مخفیگاه متهمان یک دستگاه بیسیم و دستبند فلزی نظامی و یک عدد افشانه اشک آور یک عدد و تونفا نظامی کشف شد و تاکنون ۳ تن از شهروندان به کلانتری مراجعه و از متهمان اعلام شکایت کرده اند.

به گزارش صدا و سیما، سرهنگ موقوفه‌ای در پایان خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیسی برای کشف سایر جرایم احتمالی متهمان ادامه دارد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید