مائوریتزیو ساری: جام نبردن مرا بی‌خواب نمی‌کند/ لیگ اروپا تورنمنتی غیرعادی است

  • ورزشی
  • پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۹:۴۱
    کد خبر :384068

مائوریتزیو ساری به بازیکنان تیمش هشدار داد رقیب آتی در لیگ اروپا را دستکم نگیرند.

مائوریتزیو ساری از بازیکنان در تیم فوتبال چلسی درخواست کرد در بازی هفته دوم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا مقابل ویدئوتون مجارستان، جدی و پرقدرت به میدان بروند.

سرمربی چلسی در این باره گفت: لیگ اروپا تورنمنت بسیار مهمی است و باید خیلی خوب بازی کنیم. ویدیوتون تیم خوبی است و در بازی اول خیلی خوب کار کرد اما بد شانس بود. بنابراین برای من خیلی مهم است که در تورنمنت‌های اروپایی در استمفورد بریج خوب ظاهر شویم.می‌خواهم به فینال لیگ اروپا برسیم. لیگ اروپا تورنمنتی بسیار غیرعادی است. چون نمی‌دانیم در مرحله بعدی با کدام تیم رو به رو خواهیم شد. 8 تیم از لیگ قهرمانان اروپا می‌آیند اما در هر صورت می‌خواهیم به فینال برسیم.باید در رقابت پیش‌رو و همه بازی‌های این جام با قدرت وارد زمین شویم و هیچ رقیبی را دستکم نگیریم.

ساری در ادامه افزود: در 7، 8 سال اخیر جام بردن در ایتالیا اصلا کار آسانی نبوده چون فقط یووه جام‌ها را می‌برد. در انگلیس هم سخت است چون 6 یا 7 تیم برای قهرمانی مبارزه می‌کنند. مایلم جام ببرم و امیدوارم در چلسی به این هدف برسم اما جام نبردن مرا بی‌خواب نکرده چون نیاز دارم 8 ساعت بخوابم و اگر نخوابم، به دردسر می‌افتم!شاید امشب، شب بازی کردن لوفتوس باشد اما نمی‌دانم اودوی بازی خواهد کرد یا نه. لوفتوس در چند هفته اخیر در تیم ملی بدشانس بود. در روزهای اخیر مشکلاتی داشته اما بهتر تمرین می‌کند و در دسترس است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید