مائوریتزیو ساری: امیدوارم همیشه موراتا را در حال گریه کردن ببینم!

  • ورزشی
  • جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰
    کد خبر :384834

مائوریتزیو ساری گلزنی مهاجم اسپانیایی‌اش در هفته دوم مرحله گروهی لیگ اروپا را به فال نیک گرفت.

پیروزی یک بر صفر شب گذشته (پنجشنبه) تیم فوتبال چلسی مقابل ویدی مجارستان در هفته دوم لیگ اروپا، به لطف تک گل آلوارو موراتا رقم خورد، البته پس از چند موقعیت گلزنی که او در این بازی به هدر داده بود.

به نظر می‌رسید که این گل بار روانی سنگینی را از روی شانه‌های موراتا برداشته است چرا که پس از زدن این گل اشک در چشمان او حلقه زد. این تنها دومین گل موراتا در این فصل و پنجمین گل او در 32 بازی‌اش در تمامی رقابت‌های سال 2018 بود و ساری امیدوار است که این گل به نقطه عطفی برای دوران بازیگری مهاجم اسپانیایی‌ 58 میلیون پوندی آبی‌های لندن تبدیل شود.

ساری پس از بازی گفت: من واقعاً برای موراتا خوشحالم. برای او خیلی مهم بود که در این بازی گل بزند. من فکر می‌کنم که برای او خیلی اهمیت داشت که یک بازی بسیار خوب انجام دهد و این کار را هم کرد. برای او خیلی مهم است که برای تیم بازی کند و من فکر می‌کنم که این بازی می‌تواند برای او یک نقطه برای شروع مجدد باشد. آلوارو فقط باید به بازی‌هایش فکر کند، فقط به نتیجه، فقط به هم‌تیمی‌هایش و نه به حریف. اینکه حریف چه کار می‌کند مهم نیست. او خیلی خوب بازی کرد و بهتر از مقاطع اخیر بود. پس ما با این بازی می‌توانیم کارمان را از نو شروع کنیم. گاهی اوقات شما گل می‌زنید و گاهی اوقات نه اما مهم این است که عملکرد خوبی داشته باشید.

به گزارش تسنیم ،ساری ادامه داد: برای ما موارتا بازیکن بسیار مهمی است. در حال حاضر ما آلوارو و اولیویه ژیرو را داریم اما ما باید برای مدتی طولانی در فاصله هر سه روز یک بازی انجام دهیم. من فکر می‌کنم و امیدوارم که موراتا در ادامه فصل برای ما بازیکن بسیار مهمی شود، البته این موضوع در مورد اولیویه ژیرو هم صدق می‌کند.
سرمربی چلسی درباره اشک‌هایی که موراتا پس از گلزنی ریخت هم گفت: نمی‌دانم دلیلش چه بود اما اگر می‌خواهد بعد از هر بار گلزنی‌اش گریه کند من امیدوارم که او را مدام را در حال گریه کردن ببینم.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید