له شدن زن تهرانی زیر چرخ های کامیون در بزرگراه امام علی

  • حوادث
  • دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ۹:۴۸
    کد خبر :767693

تصادف کامیون با پراید در بزرگراه امام علی زن 36 ساله تهرانی را به کام مرگ کشاند.

ملکی درباره حادثه تصادف یک دستگاه کامیون با یک دستگاه خودروی پراید در بزرگراه امام علی توضیحاتی داد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اظهار کرد: در ساعت ۰۱:۳۰ بامداد امروز (دوشنبه هفدهم آذرماه) یک مورد حادثه تصادف در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی بعد از بزرگراه شهید همت به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد که سریعا ۳ ایستگاه به همراه جرثقیل سنگین به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در محل حادثه مشاهده شد که یک دستگاه کامیون ۱۹۲۱ با یک دستگاه خودروی سواری پراید به دلیل نامشخصی به شدت با یکدیگر برخورد کرده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: در اثر این حادثه کامیون از مسیر منحرف شده و پس از برخورد با گاردریل‌ها و شکستن چند اصله درخت از روی جوی کنار بزرگراه عبور کرده و در کنار دیوار بتنی متوقف شده است.

ملکی تصریح کرد: خودروی پراید کاملا در زیر کامیون قرار گرفته بود و به جز گلگیر چیزی از آن باقی نمانده بود و دو نفر زیر تکه‌های آهن‌ گرفتار شده بودند و هیچ گونه دسترسی وجود نداشت، اما آتش نشانان با همان شرایط عملیات را آغاز کردند.
وی افزود: خوشبختانه نیروهای آتش نشانی با بریدن تکه‌های آهن‌ توانستند یک مرد ۳۲ ساله را زنده خارج کنند که با آن وضعیت شبیه یک معجزه بود، همچنین آتش نشانان توانستند یک زن ۳۶ ساله را هم از بین تکه‌های آهن خارج کنند که متأسفانه به تأیید عوامل اورژانس در همان لحظات اول فوت کرده بود.

به گزارش رکنا ، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: محل حادثه برای بررسی علت حادثه به عوامل پلیس راهور تحویل داده شد و عملیات آتش نشانان در ساعت ۰۴:۰۵ بامداد امروز به پایان رسید.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید