قیمت سکه 13 میلیون و 190 هزارتومان

  • اقتصادی
  • پنجشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۶:۲۳
    کد خبر :904379
قیمت سکه 13 میلیون و 190 هزارتومان

قیمت سکه طرح جدید امروز (پنجشنبه، یکم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱) با افزایش ۸۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته ۱۳ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان شد.

ارزش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه امروز به ۱۳ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان رسید. سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با قیمت ۱۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.

همچنین امروز نیم‌سکه بهار آزادی هفت میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه چهار میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان قیمت خورد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۳۰۷ هزار تومان رسید و قیمت هر مثقال طلا پنج‌ میلیون و ۶۶۵ هزار تومان شد.

اُنس جهانی طلا نیز با قیمت یک‌هزار و ۹۴۶ دلار و ۴۵ سنت معامله شد.

به گزارش ایرنا، رشد بهای انس جهانی طلا پس از جنگ روسیه و اوکراین رکورد جدید قیمتی را برای این فلز زرد ثبت کرد و این امر بر قیمت انواع سکه و طلا در بازار داخل نیز تاثیر گذاشته و موجب افزایش قیمت فلز زرد در داخل کشور شده است.

سکه طرح جدید در ماه‌های پایانی سال گذشته در کانال ۱۱ میلیون و ۱۲ میلیون تومان نوسان داشته و این رویه در سال جدید نیز ادامه داشت و از ۱۴ فروردین ماه وارد کانال ۱۳ میلیون تومان شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید