قیمت روز خودروهای داخلی موجود در بازار

قیمت روز خودرو شنبه ۳ اسفند، تداوم گرانی خودروهای سایپا و ایران خودرو

    کد خبر :689332

بازار خودرو همچنان به روند گرانی عجیب و غریب خود ادامه می‌دهد. با اینکه گزارش‌ها از رکود و نبود تقاضا در بازار خودرو خبر می‌دهند، اما همچنان شاهد افزایش قیمت خودرو‌ها هستیم. اتفاقی که باعث شده قیمت روز پراید سایپا ۱۳۱ به ۶۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برسد و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار ۱۰۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری شود.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه سوم اسفند ۹۸

محصولات ایران خودرو همچنان به روند افزایش قیمت ادامه می‌دهند. امروز تنها سمند LX کمی ارزان‌تر از هفته گذشته در بازار ظاهر شده و با کاهش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی به ۱۰۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عقب‍نشینی کرده است. در طرف مقابل سمند EF۷ امروز افزایش قیمت یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی را پشت سر گذاشته و حدود ۱۲۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

پژو ۴۰۵ GLX در بازار امروز تغییری نسبت به چهارشنبه هفته گذشته ندارد. این محصول ایران خودرو همچنان ۹۷ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. از طرف دیگر پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۱۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. پژو ۴۰۵ SLX پا را فراتر گذاشته و حدود دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده است. این اتفاق باعث شده قیمت روز این خودرو به ۱۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برسد.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ حدود یک میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده و در بازار ۱۰۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ افزایش قیمت دو میلیون تومانی را پشت سر گذاشته و به نرخ ۱۲۶ میلیون تومان رسیده است. سرعت پژو ۲۰۶ صندوق‌دار بیشتر است، طوری که این محصول امروز سه میلیون تومان گران شده و در حال حاضر حدود ۱۲۸ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت، سهم پژو پارس از گرانی‌های امروز بازار است. این محصول ایران خودرو امروز حدود ۱۲۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد. رانا با جهش سه میلیون تومانی به استقبال مشتریانش آمده و در بازار ۱۱۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. دانگ فنگ H۳۰ هم امروز افزایش قیمت چشمگیر پنج میلیون تومانی را پشت سر گذاشته و در بازار به ۱۸۶ میلیون تومان رسیده است.

دنا امروز در ادامه روند افزایش قیمت هفته گذشته حدود سه میلیون تومان گران شده و به ۱۵۰ میلیون تومان رسیده است. دنا پلاس تیپ ۱ هم به افزایش قیمت دو میلیون تومانی بسنده کرده و در بازار امروز ۱۷۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. دنا پلاس توربو در این بین حدود چهار میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده و در بازار امروز ۲۱۴ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه سوم اسفند ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت دیروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۷۴,۹۰۰,۰۰۰
۷۴,۷۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۱۰۴,۵۰۰,۰۰۰
۱۰۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
١٢٠,٦٠٠,٠٠٠
۱۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
٩٧,٠٠٠,٠٠٠
۹۷,۰۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
١١٦,٥٠٠,٠٠٠
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
١١٤,٥٠٠,٠٠٠
۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
١٢٥,٥٠٠,٠٠٠
۱۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
١٠٧,٠٠٠,٠٠٠
۱۰۶,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
١٢٦,٠٠٠,٠٠٠
۱۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
١٢٨,٠٠٠,٠٠٠
۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
١١٠,٠٠٠,٠٠٠
۱۰۷,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 1
۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۷,۰۰۰,۰۰۰
۸۳,۶۲۳,۰۰۰
دنا پلاس تیپ 1
۱۷۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۲۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
١٥٧,٠٠٠,٠٠٠
۱۵۳,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
٢٠٦,٠٠٠,٠٠٠
۲۰۳,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30
١٨٦,٠٠٠,٠٠٠
۱۸۱,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 2008
٤٥٥,٠٠٠,٠٠٠
۴۴۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۹۹۴,۰۰۰

قیمت روز خودروهای سایپا در بازار امروز شنبه سوم اسفند ۹۸

خودرو‌های سایپا مثل ایران خودرویی‌ها عمل می‌کنند و امروز هم مثل هفته گذشته با افزایش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. تنها استثنی در قاعده گرانی خودرو‌های سایپا مربوط به کوییک دنده‌ای است که بدون تغییر نسبت به آخر هفته قبل، ۸۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد. تیبا صندوق‌دار امروز حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان گران شده و در بازار ۷۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. تیبا ۲ هم افزایش قیمت یک میلیونی را پشت سر گذاشته و به ۷۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. ساینا بیشترین افزایش قیمت را در بین خودرو‌های سایپا به نام خود ثبت کرده و حدود دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده است. این اتفاق باعث شده قیمت روز ساینا در حال حاضر به ۸۲ میلیون تومان برسد.

قیمت روز پراید در بازار امروز شنبه سوم اسفند ۹۸

انواع مدل‌های پراید امروز یک پله افزایش قیمت را پشت سر گذاشته‌اند. پراید هاچ‌بک در ادامه گرانی روز‌های قبل حدود ۴۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۶۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. پراید صندوق‌دار هم افزایش قیمت یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی را در کارنامه خود ثبت کرده و امروز حدود ۶۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. از طرف دیگر پراید وانت یا سایپا ۱۵۱ در بازار امروز بعد از افزایش قیمت یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی به ۶۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت روز محصولات سایپا امروز شنبه سوم اسفند ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت دیروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
٦٧,٤٠٠,٠٠٠
۶۷,۰۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
٦٣,٥٠٠,٠٠٠
۶۲,۲۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰
پراید وانت سایپا ۱۵۱
٦٨,٨٠٠,٠٠٠
۶۷,۵۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
٧٥,٩٠٠,٠٠٠
۷۴,۶۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
٧٩,٧٠٠,٠٠٠
۷۸,۷۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
٨٢,٠٠٠,٠٠٠
۷۹,۵۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۸۶,۵۰۰,۰۰۰
۸۶,۵۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز شنبه سوم اسفند ۹۸

محصولات کرمان موتور امروز دوباره ۱۰ میلیون تومان جهش کرده‌اند. جک S5 سردم‌دار آن‌ها است و از ۳۶۵ میلیون تومان آخر هفته پیش، حالا به ۳۷۵ میلیون تومان رسیده است. جک S3 افزایش قیمت هفت میلیونی را پشت سر گذاشته و در بازار امروز ۲۷۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. جک J4 هم آنچنان وضعیت بهتری نسبت به بقیه ندارد. این محصول کرمان موتور حدود دو میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه امروز خود ثبت کرده و در بازار ۱۸۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز شنبه سوم اسفند ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان)  قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
١٨٢,٠٠٠,٠٠٠
۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
٢٧٠,٠٠٠,٠٠٠
۲۶۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۷,۵۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
٣٧٥,٠٠٠,٠٠٠
۳۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۷,۵۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه سوم اسفند ۹۸

محصولات مدیران خودرو دوباره به ثبات قیمت بازگشته‌اند. قیمت این محصولات در پی افزایش قیمت هفته‌های اخیر، حسابی از نرخ مصوب کارخانه فاصله گرفته است. قیمت روز MVM 315 هاچ‌بک در بازار حدود ۱۵۶ میلیون تومان است و کارخانه قیمت این محصول را ۱۴۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اعلام می‌کند. MVM X22 دنده‌ای در بازار ۱۹۷ میلیون تومان فروخته می‌شود که ۲۴ میلیون تومان بالاتر از نرخ مصوب است. کارخانه قیمت مصوب MVM X22 دنده‌ای را ۱۷۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد. MVM X22 اتوماتیک هم در بازار گران‌تر کارخانه است. نرخ مصوب این محصول ۲۰۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و در بازار ۲۴۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. MVM X33 اختلاف بیشتری با نرخ مصوب دارد. طوری که این محصول در کارخانه ۲۴۷ میلیون تومان است و در بازار حدود ۳۸ میلیون تومان گران‌تر یعنی ۲۸۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.
قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه سوم اسفند ۹۸ مطابق جدول زیر است:
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
۱۹۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۲,۷۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۰۳,۵۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
۲۸۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۴۷,۸۰۰,۰۰۰

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید