قیمت آپارتمان در مناطق 9 تا 11 تهران

  • اقتصادی
  • دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۳:۱۳
    کد خبر :1064346
قیمت آپارتمان

مناطق واقع در نیمه جنوبی تهران در حالی کانون عرضه آپارتمان‌‌‌های مصرفی ریزمتراژ و میان‌‌‌متراژ محسوب می‌‌‌شوند که در سال‌های اخیر علاوه بر تقاضای مصرفی، مورد توجه طیفی از سرمایه‌گذاران ملکی نیز قرار گرفته‌‌‌اند.

تازه‌‌‌ترین بررسی‌‌‌ها درباره سطوح قیمت‌های پیشنهادی برای فروش آپارتمان در این سه منطقه نشان‌دهنده آن است که مصرف‌کننده‌‌‌ها و سرمایه‌گذارهای ملکی در این مناطق با تنوعی از فایل فروش روبه‌رو هستند.

قیمت‌های پیشنهادی هرمترمربع مسکن در مناطق ۹ تا ۱۱، بسته به متراژ، سن، امکانات، موقعیت و سایر شرایط موثر در تخمین ارزش و قیمت‌گذاری آپارتمان‌‌‌ها، از کانال ۴۰ میلیون تومانی تا ۹۰ میلیون تومانی متغیر هستند.

اما به طور کلی و با توجه به مشخصات تازه‌‌‌ترین فایل‌‌‌های عرضه‌شده به بازار فروش مسکن این سه منطقه، به طور میانگین برای خرید یک واحد ۷۰ مترمربعی با متوسط سن ۱۱ سال، به ازای هر مترمربع، متوسط بودجه ۶۵.۶ میلیون تومانی موردنیاز است. قیمت کل چنین واحدی به طور متوسط حول و حوش ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برآورد می‌شود. به این ترتیب و با توجه به این میانگین قیمت، متوسط کف بودجه موردنیاز برای خرید یک آپارتمان با امکانات معمولی در این سه منطقه به مرز ۴ میلیارد تومان (برای خرید یک واحد مسکونی ۶۰ مترمربعی) رسیده است.

قیمت اپارتمان

 دنیای‌اقتصاد

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید