قلم S Pen گلکسی نوت 9 ، فراتر از یک قلم معمولی خواهد بود

  • آرشیو
  • دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۵:۳۱
    کد خبر :315617

قلم S Pen گلکسی نوت 9 بزرگترین به روزرسانی را در بین قلم های هوشمند سری گلکسی نوت دریافت خواهد کرد. اس پن جدید، فراتر از یک قلم معمولی خواهد بود.

یک افشاگر معتقد است که قلم S Pen گلکسی نوت 9 بزرگترین به روزرسانی را در بین قلم های هوشمند سری گلکسی نوت دریافت خواهد کرد و به عنوان یک دیوایس بلوتوثی مستقل، عملکردی فراتر از یک قلم ساده ارائه می‌کند.

دقیقا یک هفته پیش بود که ما برخی از اخبار جذاب را از سوی یک افشاگر معروف توییتری با نام کاربری Ice Universe در ارتباط با وسیله‌ی جانبی S Pen که قرار است همراه گلکسی نوت 9 عرضه شود، شنیدیم. در آن توییت آمده بود که قلم اس پن جدید ارزش انتظار را دارد. با توجه به دعوتنامه‌ای که سامسونگ برای رویداد Unpacked نهم آگوست (18 مرداد ماه) ارسال کرده، واضح است که غول کره‌ای بر روی ارائه قابلیت‌ها و نوآوری‌ها در قلم هوشمند خود متمرکز شده است. در آن رویداد قرار است گوشی گلکسی نوت 9 رسما معرفی شود.

قلم S Pen گلکسی نوت 9 می‌تواند برای تایمر دوربرد و کنترل پخش موسیقی مورد استفاده قرار گیرد، زیرا آن یک دیوایس بلوتوثی است و می‌تواند کارهایی فراتر از یک قلم انجام دهد – Ice univerce

قلم S Pen گلکسی نوت 9 ، یک دیوایس بلوتوثی مجزا

به نقل از Ice Univerce، قلم اس پن جدید سامسونگ قادر است کنترل صوتی انجام داده و به عنوان یک تایمر دوربرد کار کند. جذاب‌ترین بخش این توییت، اینجاست که می‌گوید S Pen به عنوان یک دیوایس بلوتوثی مجزا شناخته می‌شود. این می‌تواند مشابه یک اسپیکر بلوتوثی بیسیم در بازار باشد. اگر این قلم عرضه شود، شما باید انتظار قلمی کمی ضخیم‌تر از نسل گذشته آن را داشته باشید، زیرا آن برای مصرف انرژی به باتری نیازمند است.

ما می‌توانیم در رویداد 9 آگوست سامسونگ به طور کامل با این قلم آشنا شویم؛ قلمی که به ادعای افشاگران، بزرگ‌ترین به روزرسانی را در بین قلم‌های هوشمند سری گلکسی نوت دریافت خواهد کرد. قطعا طی روزها و هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری از این قلم هوشمند به بیرون درز پیدا خواهد کرد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید