قطع عضو در درگیری اراذل و اوباش‌

  • حوادث
  • دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ۱۵:۴۵
    کد خبر :901211
قطع عضو در درگیری اراذل و اوباش‌

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری دو نفر از عاملان درگیری منجر به قطع عضو یکی از شهروندان در محله امامزاده حسن (ع) خبر داد.

سرهنگ پیام کاویانی در تشریح جزییات این خبر گفت:در اواسط ماه گذشته خبری در خصوص درگیری عده‌ای از اراذل و اوباش در محله امامزاده حسن (ع) دریافت کردیم که با توجه به اهمیت موضوع سریعا تیمی از ماموران پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی تهران به محل درگیری اعزام شدند.

وی افزود: با انجام تحقیقات میدانی مشخص شد این افراد که از اراذل و اوباش سابقه‌دار بوده طی یک اختلاف حساب شخصی با عربده کشی با یکدیگر درگیر و در این رابطه یکی از افراد دچار نقص عضو شد که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

سرهنگ کاویانی با اشاره به اینکه متهمان قبل از حضور ماموران از محل متواری شده بودند، تصریح کرد: با انجام اقدامات شبانه روزی و پایش اطلاعاتی مخفیگاه ۲ تن از عاملان اصلی این درگیری در حوالی محله فلاح شناسایی و در صبح روز بیستم فروردین ماه و پس از چندین ساعت تعقیب و مراقبت این افراد در ۲ عملیات جداگانه دستگیر و به پلیس امنیت عمومی انتقال داده شدند.

به گزارش دانشجو، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران با بیان اینکه هر ۲ متهم با اعتراف به بزه انتسابی برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند خاطر نشان کرد: تلاش برای دستگیری سایر عاملان دخیل در این پرونده همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید