قرارداد بیرانوند با پرسپولیس فسخ می شود؟

  • ورزشی
  • جمعه ۲۶ خرداد ۱۴۰۲ ۱۷:۴۶
    کد خبر :1002020
بیرانوند

مسئولان باشگاه پرسپولیس در فکر جذب یک سنگربان برای تیمشان هستند.علیرضا بیرانوند حدود ۸میلیارد تومان از باشگاه پرسپولیس طلب دارد و چند روز قبل از طریق وکیل خود به باشگاه پرسپولیس اخطار داد تا بتواند طلبش را از این باشگاه بگیرد.

بیرانوند از طریق مدیربرنامه‌های خود ۱۸ خرداد ماه اخطار خود را در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ثبت کرد و اگر باشگاه پرسپولیس تا ۳۰ خرداد نتواند طلب سنگربان خود را پرداخت کند، قرارداد بیرانوند به صورت یک‌طرفه فسخ خواهد شد و برای ادامه همکاری نیاز به قرارداد جدید خواهد بود.

به همین دلیل خبردار شدیم مسئولان باشگاه پرسپولیس در صورت جدایی این سنگربان به دنبال جذب یک دروازه‌بان برای تیم خود هستند. از همین رو محمد رضا اخباری، امیر عابدزاده و علیرضا حقیقی ۳ گزینه جانشینی سنگربان اول تیم ملی هستند.

گفتنی است بیرانوند از دو باشگاه عربستانی و پرتغالی پیشنهاداتی دارد که اگر مسئولان پرسپولیس نتوانند با او به توافق برسند، سراغ ۳ گزینه ذکرشده خواهند رفت.

البته شنیدیم تمام سعی و تلاش مدیران باشگاه پرسپولیس بر این است تا رضایت بیرانوند را جلب کنند و او همچنان گزینه اول سرخ‌پوشان باشد.

خبرورزشی/

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید