قتل وحشتناک یک سیاه پوست زندانی توسط مامور زندان با شوک الکترونیکی/ فیلم

    کد خبر :810148
شوک الکترونیکی

طبق ویدئویی تازه منتشر شده توسط مقامات آمریکایی, یک زندانی سیاه پوست پس از شوک‌های الکتریکی پیاپی توسط مامور زندان جان خود را از دست داد.

روز جمعه مقامات “کارولینای جنوبی” در آمریکا ویدئویی را از جزئیات مربوط به ساعات پایانی زندگی “جمال ساترلند”، مرد سیاه پوستی که در ژانویه پس از اسپری فلفل و شوک الکتریکی در سلول زندان خود به قتل رسید, منتشر کردند.

پایگاه خبری “cbs” در این باره نوشت, مطابق بیانیه “کیت سامی” شهردار شهر “چارلستون شمالی”، “ساترلند” 31 ساله در تاریخ 4 ژانویه در یک مرکز روانپزشکی که وی تحت درمان بهداشت روان بود، دستگیر شد.

صبح روز بعد معاونان کلانتر منطقه “چارلستون” تلاش کردند “ساترلند” را برای رسیدگی به امور اداری از سلول خارج کنند؛ در این ویدئو دو معاون کلانتر در خارج از سلول “ساترلند” قرار دارند و یکی از آنها با شوک الکتریکی پیاپی وی را مورد هدف قرار داده و “ساترلند” از درد فریاد می‌زند و روی زمین می‌افتد.

جدول زمانی وقایع منتشر شده نشان داد اسپری فلفل نیز به کار گرفته شده است؛ “ساترلند” یک ساعت و 15 دقیقه پس از تلاش معاونان برای بیرون کشیدن وی از سلول و پس از تقریباً یک ساعت تلاش برای احیا، جان خود را از دست داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا؛ مطابق نتایج منتشره از کالبد شکافی جسد توسط پزشکی قانونی منطقه “چارلستون”, علت مرگ اثرات نامطلوب شوک الکتریکی عنوان شده است.

“کریستین گراتزیان”، کلانتر ناحیه چارلستون ، وقایع 5 ژانویه را فاجعه‌ای وحشتناک توصیف کرد.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید