فیلم‌های جشنواره فیلم‌ کودک را ۸۳۵ کودک و نوجوان داوری می‌کنند

    کد خبر :1020873
جشنواره فیلم‌ کودک داوری

مسئول کمیته داوران کودک و نوجوان جشنواره سی‌ و پنجم فیلم کودک عنوان کرد که ۸۳۵ نفر تا پایان مهلت اعلام‌شده در فراخوان این بخش (۱۷ شهریور) ثبت‌نام کرده‌اند.

صدیقه چگونیان مسئول کمیته داوران کودک و نوجوان سی و پنجمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان با بیان اینکه گروه‌بندی این افراد بر اساس سن آنها تعیین شده است، افزود: در گروه سنی ۸ تا ۱۲ سال، ۲۷۶ دختر و ۲۱۱ پسر و در گروه سنی ۱۲ تا ۱۶ سال، ۲۱۲ دختر و ۱۳۶ پسر ثبت‌نام کرده‌اند.

وی مطرح کرد: کارگاه‌های آموزشی در حوزه آشنایی با مبانی سینما برای این افراد برگزار خواهد شد که جهت سهولت دسترسی این کودکان و نوجوانان، این دوره‌های آموزشی به صورت مجازی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت و در ادامه، از محتوای کارگاه‌ها، ارزشیابی به عمل خواهد آمد.

چگونیان در پایان بیان کرد: داوران کودک و نوجوان در طول ایام جشنواره با حضور در سالن‌هایی که برای آنها مشخص خواهد شد، به تماشای فیلم‌های جشنواره می‌نشینند و سپس به این آثار رأی خواهند داد.

سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان اصفهان با دبیری مجید زین‌العابدین و با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان از پانزدهم تا بیستم مهر سال جاری (۷ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۲۳) در اصفهان برگزار می‌شود.

مهر

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید