فروش میلیاردی گوشی توسط ردمی چین

    کد خبر :1034821
ردمی

شرکت شیائومی در دهه قبل زیربرندهای مختلفی ایجاد کرد و ردمی نیز یکی از آنها بود. این زیربرند گوشی‌های مختلفی تاکنون ارائه داده و توانست موردتوجه قرار گیرد.

بازتاب- Redmi در دهه گذشته به رکورد قابل توجهی در فروش بیش از یک میلیارد گوشی هوشمند دست یافته است. این دستاورد قابل توجه توسط Lu Weibing، رئیس گروه شیائومی، رئیس بخش بین المللی و مدیر کل برند Redmi اعلام شد.

برند Redmi در 31 جولای 2013 به عنوان بخشی از شیائومی متولد شد. برنامه اولیه ایجاد خط تولید جدیدی بود که گوشی‌های هوشمند با کیفیت بالا را با قیمت‌های مقرون به صرفه ارائه می‌کرد. در 3 ژانویه 2019، شیائومی با تبدیل Redmi به یک برند فرعی مستقل، گامی استراتژیک برداشت و به آن استقلال بیشتری داد.

برای جشن گرفتن این نقطه عطف فروش، Lu Weibing با دعوت از شرکای زنجیره تامین کلیدی که در ده سال گذشته نقش مهمی در توسعه Redmi داشته‌اند، مراسم ویژه‌ای ترتیب داد. این رویداد نه تنها موفقیت فروش را نشان داد، بلکه روابط با شرکای را که نقش مهمی در رشد و موفقیت Redmi ایفا کرده اند، تقویت کرد.

 

ردمی

 

Redmi وعده داده است که طرفداران را با نوآوری‌ها خوشحال کند. انتظار می‌رود سری Redmi K70 در روزهای آینده عرضه شود. سری ردمی K70 پرچمدار سه مدل داشته که هر یک ویژگی‌ها و سخت افزار قابل توجهی دارند. ردمی در تلاش بوده سبد محصول خود را با مدل‌های متنوعی همراه سازد تا بتواند نظر علاقمندان را جلب سازد.

این کمپانی مرتبط با شیائومی همیشه با محصولات خود توانسته علاقمندان بسیاری جلب کند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید