صدور شناسنامه یک‌ روزه شد

    کد خبر :935811
صدور شناسنامه یک‌ روزه شد

بنا بر اعلام سازمان ثبت احوال کشور همزمان با هفته دولت میز خدمت سازمان راه‌ اندازی شد و براساس آن تعویض شناسنامه، عکس‌دار شدن شناسنامه، گواهی یک بار خروج از کشور در هفته دولت، یک روزه صادر خواهد شد.

همزمان با هفته دولت، میز خدمت سازمان ثبت احوال کشور در راستای ارائه خدمات آسان‌تر و جامع تر به شهروندان با حضور هاشم کارگر، رئیس سازمان ثبت احوال کشور به مدت یک هفته افتتاح و رونمایی شد.

وی در حاشیه این مراسم با بیان اینکه ایجاد ظرفیت‌هایی مانند این اقدام مهم باعث می‌شود تا آشنایی با توانمندی‌های سازمان صورت گرفته و مردم بیشتر به این سازمان اعتماد کنند، گفت: حرکت به سمت هوشمندسازی مهم‌ترین اولویت سازمان ثبت احوال کشور است.

وی بیان کرد: تحقق نظام هویتی هوشمند و تمام الکترونیک و ارتقای سطح سازمان در کشور هدف اصلی ماست که این امر با همت، تلاش، همیاری و همکاری تمامی کارکنان سازمان محقق خواهد شد.

لازم به ذکر است، در این میز خدمت که از دیروز پنجم شهریورماه تا چهارشنبه ۹ شهریورماه از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۶ بعدازظهر در سازمان ثبت احوال کشور برپاست، خدماتی از جمله درخواست صدور کارت هوشمند ملی، تعویض شناسنامه، عکس‌دار شدن شناسنامه، گواهی یک بار خروج از کشور به عموم مردم ارائه می‌شود.

بنا بر اعلام سازمان ثبت احوال کشور؛ همزمان با هفته دولت، میز خدمت سازمان راه‌اندازی شد و براساس آن تعویض شناسنامه، عکس‌دار شدن شناسنامه، گواهی یک بار خروج از کشور همزمان با هفته دولت، یک روزه صادر خواهد شد.

منبع: تسنیم

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید