شیائومی Poco M۴ Pro ۵G در راه بازار جهانی است

    کد خبر :850556
شیائومی Poco M۴ Pro ۵G در راه بازار جهانی است

با صدور چند گواهینامه مشخص شد که گوشی Poco M۴ Pro ۵G در حال آماده‌سازی برای عرضه جهانی است.

نشان تجاری پوکو که یکی از زیرمجموعه‌های شیائومی است، گوشی M۳ Pro ۵G را در ماه می‌عرضه کرد و ظاهراً آماده است که گوشی دیگری را نیز روانه بازار کند. این گوشی جدید که جانشین گوشی قبلی است Poco M۴ Pro ۵G نامیده می‌شود و امروز تعدادی گواهینامه مختلف برای آن صادر شده است.

این گواهینامه‌ها اول از همه، نام این گوشی را تأیید می‌کند که Poco M۴ Pro ۵G است. سپس شماره مدل آن که ۲۱۰۹۱۱۱۶AG ثبت شده. این «G» در انت‌ها نشان می‌دهد که این مدل برای بازارهای جهانی است.

گواهینامه‌ها همچنین نشان می‌دهند که این گوشی از شارژر سریع ۳۳ واتی پشتیبانی می‌کند، چیزی که نسل قبل آن را نداشت. این ظرفیت در واقع یک پیشرفت بزرگ نسبت به توان ۱۸ واتی M۳ Pro ۵G است. یکی از افرادی که این اسناد را پیدا کرده است به این واقعیت اشاره می‌کند که Poco M۴ Pro ۵G از چیپست مدیاتک استفاده می‌کند که با توجه به رده قیمتی که در آن قرار دارد منطقی خواهد بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، متأسفانه این تنها چیزی است که ما در مورد Poco M۴ Pro ۵G می‌دانیم و اینکه این گوشی باید به زودی عرضه شود. اما از آنجا که به لطف این نشت اطلاعات در معرض دید عموم قرار گرفت، امیدواریم در روزها و هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری در مورد آن پیدا کنیم.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید