شکایت رئال مادرید از اینتر به خاطر مذاکره با مودریچ

  • ورزشی
  • جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸
    کد خبر :347994

قهرمان اروپا از نراتزوری برای وسوسه کردن بازیکن این تیم شکایت کرد.

باشگاه رئال مادرید از باشگاه اینتر به دلیل مذاکراتی که برای وسوسه کردن لوکا مودریچ به منظور بردن او به ایتالیا داشته، شکایت کرده است.

اینتر از یک ماه پیش تلاش‌هایش را برای جذب کاپیتان تیم ملی کرواسی آغاز کرد و حتی گفته شد که با او برای عقد قراردادی 6 ساله به توافق رسیده که به در پایان این مدت 60 میلیون یورو حقوق می‌گرفت.

به دنبال این ماجرا باشگاه رئال مادرید جهت حفظ ستاره کروات خود تصمیم گرفت که حقوق او را افزایش دهد و به این ترتیب اعلام شد که مودریچ در سانتیاگو برنابئو می‌ماند با این حال ظاهراً اینتر یک بار دیگر تلاش کرده که مودریچ را از ماندن در مادرید منصرف کند و این بار فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید عصبانی شده است، آنقدر که تصمیم گرفته از اینتر به جرم مذاکره با بازیکن این باشگاه بدون اطلاع کهکشانی‌ها به فیفا شکایت کند.

طبق قوانین فیفا مذاکره مستقیم با بازیکن تنها در صورتی مجاز است که آن بازیکن تنها 6 ماه به پایان قراردادش باقی مانده باشد و در مورد مودریچ این موضوع صدق نمی‌کند. اینتر تمام تلاش خود را برای خرید مودریچ انجام داد، هر چند که با بسته شدن بازار تابستانی فوتبال ایتالیا در روز گذشته (پنجشنبه) مودریچ دیگر به این تیم ملحق نخواهد شد.

گفته می‌شود مودریچ که قراردادش با رئال مادرید غرامت فسخ 750 میلیون یورویی دارد، شخصاً خواهان ملحق شدن به سه هموطنش در اینتر بوده اما رئال مادرید با خروجش مخالفت کرده است. این در حالی بوده که پرس در شرایطی مشابه به انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس، به مودریچ هم قول داده در صورتی که خودش بخواهد از رئال مادرید برود و این موضوع را علنی کند، اجازه خروج به او خواهد داد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید