شهرداری ورامین قهرمان جهان شد

  • ورزشی
  • یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۳۶
    کد خبر :426649

نماینده ایران در رقابت‌های تکواندو تیمی قهرمانی جهان با برتری برابر روسیه به عنوان قهرمانی دست یافت.

به گزارش مهر، این دوره از مسابقات که با حضور ۸ تیم برتر دنیا از روز گذشته به میزبانی امارات در فجیره آغاز شده بود با قهرمانی شهرداری ورامین به پایان رسید. دیدار نهایی این مسابقات بین دو تیم شهرداری ورامین به عنوان نماینده کشورمان و تیم ملی روسیه برگزار شد که شهرداری در نهایت با برتری ۳۱ بر۳۰ به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد.

وقت اول این دیدار با مبارزه خوب نمایندگان کشورمان همراه بود و تکواندوکاران شهرداری ۱۰ بر ۵ پیروز از میدان خارج شدند. وقت دوم روس ها با جبران امتیازات از دست داده نتیجه را در امتیاز ۱۲ به تساوی کشاندند. وقت سوم تلاش دو تیم با نتیجه ۲۳ بر ۲۲ به سود شهرداری ورامین انجامید. در وقت پایانی و در حالی که روسیه ۳۰ بر ۲۹ از شهرداری پیش بود، در ثانیه پایانی ضربات خدابخش نتیجه ۳۱ بر۳۰ را به سود نماینده کشورمان تغییر داد.

شهرداری ورامین در مرحله مقدماتی تیم های آذربایجان، چین و ازبکستان همگروه بود که با کسب پیروزی در هر سه مبارزه به عنوان تیم نخست راهی مرحله نیمه نهایی شد و در این مرحله نیز برابر قزاقستان با نتیجه ۴۹ بر ۲۹ صاحب برتری و راهی دیدار نهایی شد.

شهرداری با هدایت پیام خانلرخانی و ترکیب سروش احمدی، میرهاشم حسینی، ابوالفضل یعقوبی، سینا بهرامی و مهدی خدابخشی در این دوره از مسابقات حضور دارد.

مسابقات قهرمانی تیمی جهان دارای گرید تیمی G۲ می‌باشد و به ترتیب به تیم‌های اول ۲۰ امتیاز، دوم ۱۲ امتیاز، سوم ۷.۲ امتیاز و پنجم ۴.۳۲ امتیاز تعلق می‌گیرد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید