شهادت 60 مامور پلیس در اغتشاشات اخیر

    کد خبر :967708
سردار فدوی

 سردار فدوی،جانشین فرمانده کل سپاه گفت: نفوذی‌ها و خائنان در کشور با احتکار کالا سبب گرانی و فشار اقتصادی به مردم شدند، ولی این نقص نیز به پشتوانه همین ملت ولایت مدار و همت دولت انقلابی بزودی برطرف خواهد شد.

وی افزود: ۶۰ مامور شهید شدند، پنج هزار مجروح و بسیاری از«یک دهم درصد مردم » شرکت‌کننده، گول خورده بودند

براساس گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ سردار فدوی در مراسم گرامیداشت ۲۵ دی روز حماسه و ایثار مردم خوانسار در حسینیه رزمندگان این شهرستان گفت: یک دهم درصد مردم کشور خواسته یا ناخواسته در مسائل پیش آمده اخیر شرکت کردند که بسیاری از آن‌ها جذب دروغ‌های رسانه‌های معاند و بیگانه و فضای مجازی شده و گول خورده بودند. شهرستان‌ها و نقاطی در کشور داشتیم که حتی یک لحظه اسیر این هیاهوهای کرکننده دشمن نشدند و در فتنه‌های اخیر حضور پیدا نکردند که خوانسار یکی از این شهرها بود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسدران انقلاب اسلامی گفت: نفوذی‌ها و خائنان در کشور با احتکار کالا سبب گرانی و فشار اقتصادی به مردم شدند، ولی این نقص نیز به پشتوانه همین ملت ولایت مدار و همت دولت انقلابی بزودی برطرف خواهد شد.

سردار فدوی با اشاره به اینکه در طول ۴۴ سال اخیر ملت با بصیرت ایران صحنه‌هایی را به تصویر کشیدند که در هیج جای دنیا نمی‌توان دید گفت: تا وقتی که یاد شهدا در این کشور طنین انداز باشد و مردم با بصیرت کنار ولایت باشند و با تمام توان از کشور و میهن خود دفاع کنند تمام توطئه‌های دشمن ناکام می‌ماند.

بیش از این سردار حاجی زاده از کشته شدن بیش از ۳۰۰ نفر در اعتراضات خبر داده بود. وزارت کشور نیز این آمار را ۲۰۰ نفر اعلام کرده بود. برخی نهادهای حقوق بشری خارج از کشور نیز مدعی کشته شدن بیش از ۵۰۰ نفر در اعتراضات اخیر شده بودند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید