سپاه مانع توافق برجامی نیست

  • سیاسی
  • جمعه ۴ شهریور ۱۴۰۱ ۹:۲۰
    کد خبر :935396
سپاه مانع توافق برجامی نیست

 سردار محمد اسماعیل کوثری، نماینده مجلس در مورد مذاکرات هسته ای ادامه داد: اینکه ادعا می کنند ایران برای مذاکره به میدان نمی آید دروغ محض است چراکه ایران همیشه این آمادگی را در عمل و رفتار نشان داده است ولی آنها آمدند زیرتوافق برجام زدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: الان هم در این مذاکرات باز آمریکایی ها هستند که دروغ می گویند ولی تیم مذاکره کننده ما نباید فریب حرفهای آنها را بخورد بلکه باید هم در رابطه با برداشتن تحریم ها تضمین های لازم را بگیرند و هم از طرف ما راستی آزمایی صورت گیرد و الا خارج از این باشد ما نتیجه ای نمی گیریم.

وی بیان کرد: آمریکایی ها قطعا هیچگاه به این دو پیشنهاد ما پایبند نمی شوند و قول هم نمی دهند علت اینکه جواب هم نمی دهند به این علت است که نمی خواهند زیر بار این توافق بروند هم جمهوری خواهان و حتی دموکرات ها در داخل و هم صهیونیست ها از بیرون فشار می آورند که امتیازی از طرف دولت فعلی آمریکا به ایران داده نشود.

وی تاکید کرد: حتی نمی شود روی قول آنها در شرایط فعلی حساب کرد چون ممکن است دولت بعدی آمریکا همان بلای که ترامپ سر توافق آورد را بیاورد.

کوثری در مورد اینکه اگر توافقی انجام نشود چه اتفاقی می افتد گفت: هیچ اتفاقی نمی افتد چراکه ما داریم کار خودمان را انجام می دهیم و فقط خباثت آمریکایی ها برای ملت ها بیشتر مشخص می شود.

نماینده مردم تهران در مجلس در مورد برداشتن تحریم های سپاه بعد از توافق نیز گفت: اصلا هیچگاه سپاه در مورد مذاکرات دخالتی نکرده است و آنها از آن طرف این را مطرح می کنند که بگویند سپاه مانع این عدم توافق است در صورتیکه این دروغ محض است. مجلس اعتقاد دارد که باید تمامی تحریم ها برداشته شود.

عصر ایران/

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید