سقوط آزاد بیت کوین تنها در چند روز

    کد خبر :802922
سقوط آزاد بیت کوین تنها در چند روز

طی ساعات گذشته و در حالی که همین دو سه روز پیش قیمت بیت کوین ۶۴ هزار دلار را دیده بود، اما حالا چند هزار دلار سقوط کرده است.

در ۲۴ ساعت گذشته بیت کوین نزدیک به ۸ درصد قیمت خود را از دست داده و حالا در محدوده ۵۷ هزار دلار در نوسان است. البته بیت کوین چند ساعت پیش حتی رقم ۵۵ هزار دلار را هم دید که نسبت به بیشینه ۶۴ هزار دلاری این ارز مجازی که چند روز پیش به ثبت رسید، کاهشی حدود ۹ هزار دلاری دارد. به طور کلی قیمت بیت کوین نسبت به هفته گذشته هم ۳.۸ درصد کاهش یافته است.

در حالی که ارزش کل بازار بیت کوین به ۱.۲ تریلیون دلار نزدیک شده بود، اما حالا به ۱.۰۷ تریلیون دلار رسیده است. در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱.۵ میلیون بیت کوین در بازار جهانی جابجا شده و ارزش این معاملات ۸۸ میلیارد دلار بوده است.

به گزارش دانشجو، تعداد بیت کوین‌های استخراج‌شده جهان هم حالا به ۱۸ میلیون و ۶۸۵ هزار و ۳۵۰ توکن رسیده است. دیگر ارز‌های مجازی هم از فضای ریزشی بازار در امان نبوده به گونه‌ای که اتریوم بیش از ۸ درصد ریخت و به ۹۲۷۱ دلار رسید. بینانس کوین هم ۹.۲ درصد ریخت و ۴۸۷ دلار در حال داد و ستد شدن است. ریپل هم اصلا روز خوبی نداشت و با بیش از ۱۶ درصد سقوط به ۱.۴ دلار در هر توکن رسید. در ۲۴ ساعت گذشته ارزش کل ارز‌های مجازی موجود در جهان ۹.۵ درصد کاهش یافته و به ۲.۰۶ تریلیون دلار رسیده است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید