سریال امنیتی سقوط منتشر شد

  کد خبر :965239
سریال امنیتی سقوط

سریال امنیتی «سقوط» به کارگردانی سجاد پهلوان زاده و بازی حمید فرخ نژاد سرانجام بعد از کش وقوس‌های فروان شامگاه پنجشنبه پانزدهم دی ماه به شکل اختصاصی توسط پلتفرم «فیلیمو» منتشر شد.

«سقوط» عنوان مینی سریالی است به کارگردانی سجاد پهلوان زاده که اواخر بهار امسال با بازی حمید فرخ نژاد در نقش یک مامور امنیتی در شهرستان سقز جلوی دوربین رفت.

پخش این سریال با توجه به حواشی ایجاد شده توسط «حمید فرخ نژاد» با اما و اگر‌هایی مواجه شده بود. روز سه شنبه سیزدهم دی ماه روزنامه هفت صبح در گزارشی درباره سرنوشت سریال سقوط نوشت که جلسه‌ای با حضور نماینده فیلیمو، محمد حسین مهدویان مشاور کارگردان و نماینده نهادهای نظارتی درباره مشخص شدن تکلیف پخش این سریال برگزار شده است. خروجی این جلسه در نهایت منجر به این تصمیم شد که سریال از شامگاه پنجشنبه پانزدهم دی‌ماه پخش خود را شروع کند.

سریال«سقوط» بدون تبلیغات و انتشار خبر روی پلتفرم «فیلیمو» بارگذاری شده است. این سریال در سکوت کامل خبری جلوی دوربین رفت و در زمان تولید آن هیچ خبر و عکسی از آن منتشر نشد.

به گزارش فیلم‌نیوز، علاوه بر حمید فرخ نژاد بازیگران دیگری چون عباس جمشیدی فر، سجاد بابایی در این سریال بازی کرده‌اند. نقش اصلی زن این سریال به یک چهره تازه به نام الناز ملک سپرده شده است.

 

1
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد
 1. ایرانی گفت:

  ۵ دقیقه اولش که اصلا خوب نیست. بسیار سطح پایین و اولیه است و اصلا نشانی از با تجربگی سوژه و بازی در ان وجود نداره.
  ادامه می دهیم تا ببینیم بقیه اش چی می شه.
  جمله ای کاملا اشتباه – یادت دفعه اول با هم پیتزا خوردیم؟ در جواب می گه مگه میشه یادم نره؟ در صورتی که باید بگه مگه می شه یادم بره.
  یعنی شما فارسی هم بلد نیستید؟

دیدگاهتان را بنویسید