سرمربی سابق العین فراری شد

  • آرشیو
  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۱۵
    کد خبر :803224
سرمربی سابق العین فراری شد

سرمربی سابق تیم‌های فوتبال الهلال، النصر و العین امارات راه فراری از حکم چهار سال و یازده ماه حبس قانونی نخواهد داشت.

زوران مامیچ که پس از صدور حکم دادگاه راهی بوسنی و هرزگوین شده تصور می‌کند در این کشور از مجازات دور خواهد بود اما پیگیری‌های پلیس کرواسی برای بازگرداندن وی ادامه دارد و حتی گفته می‌شود این امکان وجود دارد که سرمربی سابق دیناموزاگرب دوره محکومیتش را در زندان‌های بوسنی سپری کند. مامیچ با همراهی زدراکو برادرش به بوسنی فرار کرده اما رسانه‌های این کشور پلیس و مسئولان کشوری را مورد انتقاد قرار داده‌اند که چرا وی ممنوع الخروج نبوده یا حداقل به گذرنامه‌اش دسترسی داشته است.

درخواست این مربی نام آشنا گذراندن دوره محکومیت در زندان بوسنی است که مورد قبول دولت کرواسی قرار نگرفته اما منتقدان از دولت زاگرب خواسته‌اند بازداشت او را از طریق پلیس بین الملل و البته مسئولان قضایی در کشور بوسنی پیگیری کنند تا هرچه زودتر به کرواسی بازگردد.

به گزارش تسنیم، ایوان مالینیکا وزیر دادگستری کروواسی در این خصوص گفته است: اعتراض‌ها و ناراحتی منتقدان را در این شرایط درک می‌کنیم و باید پیش از اجرای حکم تدابیر لازم در این خصوص اندیشیده می‌شد تا او نتواند از کشور خارج شود. همچنان در حال پیگیری موضوع هستیم و این حکم لازم است که اجرا شود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید