ستاره های پرسپولیس ماندنی شدند

    کد خبر :908140

تمدید با ستاره ها و مهره های کلیدی همواره یکی از دغدغه های اصلی و به جای هوادران پرسپولیس در این سال ها بوده است اتفاقی که  این فصل با جدایی حسین کنعانی زادگان و احمد نورالهی رقم خورد موجب شد تا مقامات باشگاه پرسپولیس از چندین هفته قبل به فکر مذاکره و تمدید قرارداد ستاره های خود باشند.

میلاد سرلک ومهدی ترابی از مهره های کلیدی و تاثیرگذار سرخپوشان در این فصل هستند که قراردادشان با این تیم تا پایان فصل بیشتر نیست و همین مسئله هواداران پرسپولیس را از هم اکنون نگران کرده است.

در شرایطی که گفته می شود هر دو این ستاره ها از تیم های حاشیه خلیج فارس پیشنهدات خوبی داشتند اما امروز محمد محمدی، معاون جدید باشگاه پرسپولیس اعلام کردکه با این دو بازیکن برای فصل آینده به توافق شده و احتمالا این دو ستاره پرسپولیس پس از بازی با ذوب آهن قرارداد خود را با سرخپوشان تمدید خواهند کرد.

گفته می شود رامین رضاییان، سیدجلال حسینی و فرشاد فرجی از دیگر بازیکنان قرمزها هستند که با اتمام فصل قراردادشان با این تیم به پایان می رسد، باید منتظر ماند و دید آیا رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس می تواند این ستاره ها را نیز در جمع خود حفظ کند یا اتفاقات دیگری در پایان فصل رقم خواهد خورد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید