ستاره جوان بسکتبال ایران به نانسی فرانسه پیوست

  • ورزشی
  • شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۲۰
    کد خبر :1068012
ستاره جوان بسکتبال ایران نانسی فرانسه

عضو هیات رئیسه باشگاه نانسی در رابطه با جذب محمدامینی گفت: او یک بازیکن جوان و با استعداد است که می‌تواند تیم ما را در فصول آینده کمک کند.

ملی‌پوش جوان بسکتبال ایران، با قراردادی سه ساله به تیم نانسی در لیگ فرانسه پیوست.

با اعلام وب سایت رسمی باشگاه نانسی فرانسه،‌ محمد امینی ستاره ۱۹ ساله تیم ملی بسکتبال ایران با قراردادی ۳ ساله به این تیم پیوسته و از فصل آینده در سطح اول بسکتبال فرانسه بازی خواهد کرد.

امینی فصل قبل را با تیم آماتورهای موناکو پشت سر گذاشت اما توانست با عملکرد خوب خود مورد توجه کادرفنی تیم اصلی موناکو قرار گرفته و در چند بازی، تیم موناکو را در مسابقات یورولیگ همراهی کرد.

به این ترتیب ستاره جوان تیم ملی ایران به واسطه درخشش خود،‌ این شانس را دارد در لیگ LNB PRO A فرانسه که بالاترین سطح بسکتبال در این کشور است، دست به توپ شود.

لوران آیزنباخ، عضو هیات رئیسه باشگاه نانسی در رابطه با جذب محمدامینی گفت: او یک بازیکن جوان و با استعداد است که می‌تواند تیم ما را در فصول آینده کمک کند. عملکرد امینی و نحوه بازی‌اش قابل قبول است و او اکنون این شانس را دارد که در سطح اول بسکتبال فرانسه بیشترین از قبل و بهترین‌ بازیها را انجام دهد. این موضوع اتفاق خوبی برای ما و محمد است.

به گزارش ایسنا، در حال حاضر تیم نانسی در رده دهم لیگ فرانسه قرار دارد.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید