زنی که با موتورسیکلت تریاک فروشی می‌کرد دستگیر شد

  • اجتماعی
  • چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۵:۲۸
    کد خبر :1062391
زنی موتورسیکلت تریاک فروشی

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری زنی مواد فروش در شمال پایتخت خبر داد و گفت: متهم 6 کیلو تریاک را در بدنه موتورسیکلت برقی مخفی کرده بود.

به نقل از سایت پلیس، سرهنگ “حسین باباپور”، در تشریح جزییات این خبر گفت: چندی پیش ماموران پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب پرونده ای را مورد بررسی قرار دادند که حکایت از آن داشت، زنی مواد فروش به نام “سارا” با یکدستگاه موتورسیکلت برقی اقدام به جابجائی و توزیع مواد مخدر می کند.

سرهنگ باباپور ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع، موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و با اقدامات اطلاعاتی فشرده مشخص شد متهم به شکلی بسیار ماهرانه، ضمن جاسازی مواد مخدر در بدنه موتورسیکلت اقدام به توزیع می کند.

وی اضافه کرد: رصد لحظه به لحظه فعالیت این زن مواد فروش ادامه یافت تا اینکه با هماهنگی با مقام قضائی دریک عملیات ضربتی در منزلش دستگیر و در بازرسی از موتورسیکلتش در پارکینگ، 6 کیلوگرم تریاک از بدنه ی آن کشف شد.

به گزارش ایلنا، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در پایان خاطرنشان کرد: متهم به همراه مواد مکشوفه به پلیس منتقل و پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید