دفاع نوید محمدزاده از هجمه‌ها علیه ساعد سهیلی

  • کامنت
  • دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۵۵
    کد خبر :222552

نوید محمدزاده در مقابلِ هجمه‌های ایجاد شده علیه ساعد سهیلی از سوی برخی معترضان به بازی او در فیلم «اتاق تاریک» دفاع کرد.
نوید محمدزاده با انتشار پستی در اینستاگرام خود نسبت به برخی انتقادات وارد شده به لهجه کردی ساعد سهیلی در فیلم «اتاق تاریک» از آثار حاضر در جشنواره فیلم فجر امسال واکنش نشان داد.

این در شرایط است که برخی از کاربران ایلامی فضای مجازی با مراجعه به صفحه اینستاگرام ساعد سهیلی با جملات رکیک و نامناسب به تاختند.

محمدزاده در همین باره با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت:«فیلم شریف و دغدغه مند #اتاق_تاریک را دیدم.من فرزند #ایلام، بچه #کورد از ساعد سهیلی عزیز تشکر می کنم که با وجود اینکه کورد نیست انقدر دوست داشتنی و با احترام نقش یه کورد ایلام رو بازی کرد.

فیلمی که اتفاقا‌ً خیلی به مردم منطقه ام احترام گذاشته.

پ ن : از همشهری های عزیزم می خوام فیلمو ببینن بعد در مورد فیلم قضاوت بشه،این همه زحمت برای ساخته شدن یه فیلمو صرفاً به خاطر شنیده های به غلط درباره موضوع فیلم،رو به باد ندن.ارادت.

هه ر بژی کورد»

پس از انتشار این پست ساعد سهیلی نیز تصویری دو نفره از خودش و محمدزاده را در اینستاگرام قرار داد و نوشت:«نوید عزیز سلام . ممنونم که از فیلم اتاق تاریک حمایت کردی…اما بگذار بى پرده و صریح بگویم …تو به دلایل بسیارى در قلب من جا گرفته اى… که مهم ترین آن کورد بودن توست.همه جای ایران سرای من است ❤».

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید