دستگیری عوامل نزاع دسته‌جمعی در خیابان ولیعصر (عج) تهران

    کد خبر :780862

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی در خیابان ولیعصر (عج) تهران خبر داد.

سرهنگ سعید راستی گفت: ظهر روز نوزدهم دی امسال تعدادی از شهروندان از طریق سامانه ۱۱۰ گزارش‌هایی مبنی بر درگیری و نزاع دسته جمعی و ایجاد راهبندان و انسداد در خیابان حضرت ولیعصر (عج) توسط تعدادی از اوباش قمه بدست، به پلیس اعلام کردند.

وی با اشاره به اینکه بلافاصله تیمی از ماموران پلیس برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شدند، ادامه داد: متهمان با مسدود کردن خیابان، ایجاد سر و صدا نظم عمومی را بر هم زده اند و قبل از رسیدن ماموران فرار کرده اند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران گفت: شناسایی متهمان در دستور کار قرار گرفت و در گام اول تحقیقات پلیسی هویت عامل اصلی درگیری شناسایی و مشخص شد که وی پس از درگیری در مخفیگاهش در شرق تهران پنهان شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم اصلی پرونده در یک عملیات پلیسی دستگیر و پلیس امنیت عمومی انتقال یافت، اضافه کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی سه متهم دیگر پرونده نیز در مخفیگاهشان در حوالی نظام آباد دستگیر شدند.

به گزارش صدا و سیما، سرهنگ راستی با اشاره به اینکه هر ۴ متهم که از اراذل و اوباش سابقه دار تهران بوده و قبلا با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده اند، خاطرنشان کرد: پلیس اجازه قدرت نمایی به هیچ شخصی را نمی‌دهد و با افرادی که بخواهند جان و مال و امنیت شهروندان را به مخاطره بیندازند با هماهنگی دستگاه قضایی با اقتدار کامل با آن‌ها برخورد خواهد کرد.

وی از شهروندان خواست تا گزارش‌های خود را از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید