دزد به خانه امیر نوری هم رحم نکرد

    کد خبر :1030425
دزدخانه امیر نوری

سارقان به خانه امیر نوری ، بازیگر سینما، دستبرد زدند و مقدار قابل توجهی از اموال او را به سرقت بردند.

این دستبرد زمانی اتفاق افتاد که امیر نوری در خانه نبود. دزدان وارد خانه این کمدین شدند و وسایلی که کمتر از یک متر ارتفاع داشتند را از خانه خارج کردند. گفته می‌شود سارقان خسارتی هم به خود خانه وارد و بخش‌هایی از منزل را تخریب کردند. همچنین گاوصندوق و مدارک مالی این بازیگر نیز به سرقت رفته است.

امیر نوری درباره این اتفاق گفت: سارقان زمانی وارد خانه شدند که من در منزل نبودم. آنها احتمالاً از دیوار وارد خانه شدند و بعد وسایل را در کمال آرامش از در خارج کردند. از آنجایی که خانه تک‌واحدی است همسایه‌های دیگر متوجه این سرقت نشدند و متاسفانه کسی چیزی ندیده ‌است.

او درباره اینکه چه اموالی از خانه سرقت شده است، گفت: وسایلی را که کمتر از یک متر ارتفاع داشت و قابل حمل بود از خانه خارج کرده‌اند. بخش‌هایی از خانه هم تخریب شده‌ است. من اول فکر می‌کردم فرد سارق از سر کینه و دشمنی چنین کاری کرده اما وقتی پلیس خانه را بررسی کرد گفت که احتمالاً سارقان به دنبال پول و طلا بودند که بخش‌هایی را در خانه تخریب کردند.

وی درباره اینکه آیا پول و طلاها سرقت شده‌ یا نه، گفت: مقداری طلا و ارز سرقت شده است. البته من طلا استفاده نمی‌کنم و در خانه نگه نمی‌دارم. چند سکه و زنجیر طلا که هدیه گرفته ‌بودم و مقداری ارز سرقت شده است. آنچه برای من مهم است مدارک مالی است. دسته‌چک‌ و ته‌چک‌ها را سرقت کرد‌ه‌اند. اسنادی دزدیده شده که بازیابی آنها بسیار مشکل است و شاید نشود دوباره آنها را بازیابی کرد.

وی به خاطره‌ای از چند سال قبل که باز هم مورد سرقت قرار گرفته بود، اشاره کرد و گفت: چند سال قبل هم کوله‌پشتی من که همه مدارکم و مقداری پول در آن بود سرقت شد. مدتی بعد پلیس به فردی مشکوک شد و او را را بازداشت کرد و در بررسی محتوای کیف متوجه مدارک من در آن شد. فرد سارق به ماموران گفته بود امیر نوری دوست من است و از من خواسته که برایش کاری انجام دهم، به همین خاطر هم مدارکش پیش من است.

پلیس او را بازداشت کرد و با من تماس گرفت. مدارک من برگشت اما چیزهای دیگر برنگشت. آنچه برایم جالب است این است که در دادسرا آدرس من را به پدر جوان سارق داده بودند و او صبح تا شب مزاحم خانواده‌ام می‌شد و می‌خواست که رضایت بدهیم. به پدر این جوان گفتم مگر پسرت از زندان بیرون بیاید می‌خواهد بیماران را عمل قلب باز بکند و مردم را از مرگ نجات بدهد؟ مسلماً دوباره سرقت می‌کند چرا مزاحم خانواده من می‌شوی؟

این بازیگر درباره میزان تقریبی سرقت از خانه من گفت: نزدیک به یک و نیم میلیارد تومان از من سرقت شده است و به جز اموالی که دزدیده شده خسارت سنگینی بابت گم شدن مدارک مالی‌ام به من وارد شده ‌است.

من از سارقان عزیز می‌خواهم مدارک را سرقت نکنند چون به دردشان نمی‌خورد. بعضی چک‌هایی که طلب داشتم، دزدیده شده و الان من چیزی برای پس گرفتن طلبم ندارم. این چک‌ها به درد سارق هم نمی‌خورد مگر اینکه بخواهد جعل کند. البته نزدیک به ۵۰ میلیون تومان هم به خانه خسارت وارد شده است.

وی درباره اینکه آیا پلیس توانسته ردی از سارقان پیدا کند یا نه گفت: تحقیقات انجام شده و امیدوارم سارقان بازداشت شوند.

اعتماد آنلاین 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید