درگیری در بیمارستان ماهشهر/ فیلم

  • حوادث
  • پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۴:۳۸
    کد خبر :911148

از ساعتی پیش خبر یک درگیری به همراه یک فیلم کوتاه در بیمارستان حاجیه نرگس معرفی بندر ماهشهر در فضای مجازی دست به دست در حال انتشار هست که سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در خصوص این موضوع توضیحاتی را ارائه داد.

امروز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت‌ماه، عبدالرضا اسکندری اظهار کرد: این درگیری در پی یک حادثه تصادف از شب گذشته بوده که بعد از انتقال فرد مجروح به بیمارستان، فرد ضارب به‌منظور پیگیری وضعیت مصدوم به بیمارستان مراجعه می‌کند که همراهان مصدوم با اطلاع از این موضوع، با آشنایان و نزدیکان خود تماس می‌گیرند تا با فرد مذکور درگیر شوند.

وی گفت: بر اساس گفته شاهدان همزمان تعداد ۴ – ۵ ماشین وارد بیمارستان شدند که با ایجاد درگیری با سلاح سرد و تخریب اموال دولتی باعث ایجاد رعب و وحشت کارکنان و بیماران شدند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان ماهشهر، تصریح کرد: با بررسی دوربین‌های مداربسته همه افراد شناسایی و به دستور دادستان دستگیر شدند.

اسکندری با انتقاد به عدم همکاری نیروی انتظامی پلیس ۱۱۰ گفت: در همان دقایق ابتدایی با ۱۱۰ تماس گرفته شد، اما متأسفانه و طبق معمول، نیروی انتظامی بعد از پایان درگیری و با تأخیر در بیمارستان حاضر شد.

وی ادامه داد: از این موضوع گلایه‌مند هستیم که چرا نیروی انتظامی برای جلوگیری از تلفات کمتر و کنترل و مدیریت بحران، به‌موقع در محل حاضر نمی‌شود و بعد از درگیری ورود می‌کند؟

به گزارش ایلنا، این اتفاق در ساعت ۳ بامداد امروز ۲۹ اردیبهشت رخ داده و خوشبختانه پرسنل و کادر درمان دچار آسیب و صدمه نشدند و طرفین درگیری هم به طور سرپایی و رایگان تحت درمان قرار گرفتند.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید