دادستانی قزوین دستور تخلیه برج تجاری خلیج فارس را صادر کرد

    کد خبر :919710
دادستانی قزوین دستور تخلیه برج تجاری خلیج فارس را صادر کرد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین از صدور دستور تخلیه برج تجاری خلیج فارس قزوین به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی در ساخت و ساز آن خبر داد.

محمد قاسمی اظهار کرد: در راستای شناسایی ساختمان‌های ناایمن و بر اساس بررسی‌های کارشناسی و تخصصی و با ورود دادستانی قزوین، دستور تخلیه برج تجاری خلیج فارس قزوین در جهت پیشگیری از وقوع جرم و احیا حقوق عامه صادر و به شهرداری قزوین ابلاغ شد.

وی افزود: این برج در بخش‌های مختلف دچار ایرادات جدی است و رعایت نکات ایمنی در ساخت و ساز این ساختمان به درستی صورت نگرفته و به همین دلیل و بر اساس مکاتبات صورت گرفته، این برج باید در اسرع وقت تخلیه می‌شد.

دادستان عمومی وانقلاب استان قزوین ادامه داد: به مالک و سازنده برج به منظور رفع نواقص و اصلاح موارد ایمنی اخطار داده شده و بدون شک پس از تخلیه و تا رفع کامل این ایرادات از فعالیت این برج ممانعت خواهد شد.

قاسمی هشدار داد: ساکنین، مالکین و مستاجرین واحد‌های این برج تجاری باید سریعاً به منظور رفع نواقص و ایرادات ایمنی نسبت به تخلیه برج اقدام کنند.

به گزارش صدا و سیما، دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین همچنین تاکید کرد: عدم نظارت‌های دقیق در ساخت و ساز‌ها می‌توانند خطرات جدی برای شهروندان در پی داشته باشد و نباید قبل از اخذ پایان کار نسبت به بهره برداری ساختمان‌ها اقدام شود و به همین خاطر شناسایی ساختمان‌های نا ایمن در قزوین آغاز شده و قطعاً باید نسبت به رفع نواقص ایمنی اقدام کنند و بدون شک در صورت بروز حادثه مجریان، ناظران و دستگاه‌های متولی باید پاسخگو باشند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید