خودرو برقی هیجان انگیز کرایسلر سال 2025 از راه می رسد

    کد خبر :1031880
کرایسلر

کرایسلر با اعلام برنامه‌های خود برای جوان‌سازی خط تولید خود با یک خودروی الکتریکی جدید (EV) تا سال 2025، تعهد خود را به الکتریکی‌سازی اعلام کرده است.

بازتاب-در حالی که عرضه‌های این برند به چند مدل از جمله Pacifica و سدان قدیمی 300 کاهش یافته است، مدل مورد انتظار قطعا یک الکتریکی جذاب است. این محصول الکتریکی می‌تواند یک تغییر اساسی برای شرکت باشد.

در کنفرانس خودرویی اخیر در دیترویت، مدیرعامل کرایسلر، کریستین فوئل، به اشتراک گذاشت که یک کراس اوور دو ردیف صندلی تمام الکتریکی در دست توسعه است، با هدف عرضه در سال 2025. این حرکت بخشی از یک استراتژی گسترده‌تر به عنوان زیر برند Stellantis است. این کمپانی در تلاش بوده تا سال 2028 به سمت یک سبد محصول کاملاً الکتریکی حرکت کند.

 

کرایسلر

 

چیزی که به ویژه جذاب است، الهام بخش این مدل آینده می‌باشد. علی‌رغم اظهارات قبلی مبنی بر فاصله گرفتن طرح‌های آینده از کانسپت Airflow که در CES سال 2022 آشکار شد، به نظر می‌رسد کرایسلر در این مورد تجدید نظر کرده است. Airflow که به دلیل تکرار شیک “گرافیت” توجه مثبتی را به خود جلب کرد، ممکن است طراحی کراس اوور جدید را تحت تاثیر قرار دهد. این نشان می‌دهد در حالی که این شرکت به آینده نگاه می‌کند، روحیه نوآورانه‌ای را که مفهوم Airflow نشان می‌داد کاملاً رها نکرده است.

انتظار می‌رود خودروی الکتریکی جدید بر روی پلتفرم STLA Large ساخته شود که برای قرار دادن طیف وسیعی از خودروهای الکتریکی زیر برند Stellantis طراحی شده است. علاوه بر این کراس اوور، صحبت از یک سدان مفهومی جدید شده که قرار است سال آینده رونمایی شود، اگرچه جزئیات هنوز در دست نیست. این اعلامیه در زمانی منتشر می‌شود که خط تولید کرایسلر نیاز به احیای مجدد دارد و یک کراس اوور الکتریکی می‌تواند تنها تکانی باشد که این برند به آن نیاز دارد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید