حضور باقری در سفارت روسیه در تهران

    کد خبر :1058078
باقری

معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان با حضور در سفارت روسیه در تهران پیامی را در دفتر یادبود قربانیان حمله تروریستی مسکو نوشت.

بازتاب-علی باقری، معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان امروز با حضور در سفارت روسیه یاد قربانیان حمله تروریستی مسکو را گرامی داشت. سفارت روسیه در تهران در این خصوص نوشت: علی باقری، معاون وزیر امور خارجه ایران امروز با حضور در سفارت روسیه پیامی را در دفتر تسلیت به یاد قربانیان حمله تروریستی 22 مارس مسکو نوشت.طبق اعلام سفارت روسیه علی باقری کنی ضمن ابراز همدردی ایران با ملت روسیه، حمایت ایران از روسیه را اعلام کرد. جمعه شب رسانه‌های روس از حمله تروریستی به تالار شهر کروکوس در حومه مسکو خبر دادند که بر اساس آمار رسمی منتشر شده توسط مقامات روسیه تاکنون 133 نفر کشته و 152 نفر زخمی شدند.

بعد از این حادثه تروریستی حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان نوشت: اقدام تروریستی اخیر در شهر مسکو را قویا محکوم کرده، ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های جان باختگان، به همکارم سرگئی لاورف، دولت و ملت روسیه این حادثه تلخ را تسلیت می‌گویم. وی خاطرنشان کرد مبارزه مشترک و موثر با ‎تروریسم، نیازمند اقدام جدی و بدون تبعیض جامعه بین المللی است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید