حساب بانکی افراد بی‌حجاب مسدود می‌شود/ تا 2 هفته دیگر روسری‌ها به سر زنان برمی‌گردد

 • سیاسی
 • سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۱۰:۱۶
  کد خبر :957767
حساب بانکی افراد بی‌حجاب مسدود می‌شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس می‌گوید: حساب بانکی افراد بی‌حجاب مسدود می‌شود و تا 2 هفته دیگر روسری‌ها به سر زنان برمی‌گردد.

حسین جلالی درباره اتفاقات اخیر و عدم ارائه خدمات به خانم های کم حجاب گفت: وقتی ناآرامی‌ها زیاد می‌شود اراذل و اوباش افزایش پیدا می‌کنند، در جاده می‌ریزند و بی‌حجابی زیاد می‌شود در نتیجه وقتی ناآرامی‌های تمام شود این موارد هم تمام می‌شوند. همه این موارد یکی دو هفته دیگر جمع می‌شوند منظور این است که روسری‌ها به سر زنان برمی‌گردد.

نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه دادستان کل اعلام کرد گشت ارشاد تعطیل شده است، افزود: حتماً نباید گشت ارشاد باشد؛ ۲۰ سال است که گشت ارشاد نداریم بلکه پلیس امنیت اخلاقی داشتیم. در مجموع حجاب وجود دارد اما روش و شیوه دعوت به آن تغییر کرده است.

جلالی در توضیح اینکه منظور از تغییر روش دعوت به حجاب چیست؟ تصریح کرد: منظور از تغییر روش این است که امکان دارد در قالب تذکری از طریق پیامک به افراد بی‌حجاب اعلام شود که شما حجاب رعایت نکردید و سعی کنید به قانون احترام بگذارید. بعد از تذکر، وارد مرحله اخطار می‌شویم بعد هشدار و در مرحله سوم ممکن است حساب بانکی فرد بی‌حجاب مسدود شود.

منبع: منیبان

2
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد
 1. اس گفت:
  موافقم ۳
  مخالفم ۲

  اقای نماینده : انقدر که دزدان میلیاردی دولتی و رانت خواران و مسببان نظام و چپاول گران به کشور و نظام بانکی اسیب می رسانند . ادم های بی حجاب کوچکترین اسیبی به کشور نمی رسانند . بروید ان حساب ها را مسدود کنید . بروید انها را بگیرید . اصل را ول کرده و دنبال چهارتا مو افتاده اید . اگر تمام مردم بی حجاب بیایند به اندازه یک دزدی میلیاردی دولت مردان اسیب نمی رسانند .

 2. مطلع گفت:
  موافقم ۱

  تازه راهی میشه برای کارآفرینی مثلا چند تا بی حجاب که حساب بانکی ندارند یه نفربا خودشون اجیر میکنند تا تا با اونها همراه بشه وبرای خرید ها وهزینه هاشون کارت بکشه…
  آفرین به این حاج آقای تیز هوش .بنظرم ایشان عضو کمیسیون اقتصاد و اشتغال هم بشن بهتره

دیدگاهتان را بنویسید