جزییات تمدید ثبت نام سرویس مدارس

    کد خبر :1074556
ثبت نام سرویس مدارس

مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور از تمدید زمان ثبت‌نام برای دریافت خدمات سرویس مدرسه خبر داد.

مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور با اشاره به تمدید ثبت درخواست والدین دانش‌آموزان برای سرویس مدرسه سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ اظهار کرد: بر اساس ماده ۲۷ آیین‌نامه اجرایی حمل و نقل دانش‌آموزی هیات وزیران و به منظور برنامه‌ریزی و تأمین ناوگان مورد نیاز حمل و نقل دانش‌آموزی، والدین باید تا ابتدای تیرماه، پس از اطلاع‌رسانی مدارس، نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه سپند اقدام کنند.

تمدید زمان ثبت درخواست برای سرویس مدارس

وی افزود: بنا بر درخواست شهرداری‌ها و همچنین والدینی که با توجه به تغییر و جابجایی مدارس دانش‌آموزان خود موفق به ثبت‌نام در سامانه سپند نشده‌اند، زمان ثبت درخواست جهت سرویس مدارس که تا آخر خرداد تعیین شده بود، تا ۱۵ تیرماه سال جاری تمدید شد.

مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور بیان کرد: ثبت‌نام در این سامانه به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و والدین دانش آموزان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://irtusepand.ir (کلیک کنید) نسبت به ثبت نام و انتخاب سرویس مورد نظر خود اقدام کنند.

ثبت بیش از ۲۲۰ هزار درخواست سرویس مدرسه تاکنون

وی ادامه داد: تاکنون بیش از ۲۲۰ هزار درخواست سرویس مدرسه توسط اولیای دانش آموزان در سامانه پایش ناوگان دانش‌آموزی (سپند) ثبت شده است.

استفاده از سامانه سپند برای ثبت نام سرویس مدارس الزامی است

ضامنی تأکید کرد: استفاده از سامانه سپند برای ثبت نام سرویس مدارس الزامی است و رانندگان و پیمانکاران نیز موظف به ثبت نام در این سامانه و اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح هستند.

آغاز ثبت شرکت‌ها و پیمانکاران متقاضی حمل و نقل دانش آموزی در سامانه سپند

وی با بیان اینکه ثبت شرکت‌ها و پیمانکاران متقاضی حمل و نقل دانش آموزی در سامانه فعال شده است، گفت: از ۲۵ خرداد الی پایان مرداد نیز ثبت نام اشخاص حقیقی و حقوقی(شرکت‌ها و رانندگان) در سامانه سپند

انجام و تائید آنها توسط شهرداری‌ها صورت می‌گیرد.

اطلاعات رانندگان، خودروها و مسیرهای سرویس مدارس در دسترس والدین قرار می‌گیرد

مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور در پایان گفت: در سامانه سپند، همچنین اطلاعات مربوط به رانندگان، خودروها و مسیرهای سرویس مدارس به طور کامل ثبت و در دسترس والدین قرار می‌گیرد؛ البته به منظور افزایش سطح کیفیت و ایمنی این حوزه، امکان نظارت بر خط بر نحوه سرویس دهی ناوگان نیز در این سامانه فراهم شده است.

 ایسنا

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید