جزئیات آتش‌سوزی در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران/ عکس

    کد خبر :1040835
آتش‌سوزی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

صبح امروز، ۲۲ آذرماه ساعت ۹:۳۵، آتش‌سوزی در ابن سینا ساختمان علوم پزشکی آزمایشگاه زرگنده خیابان شریعتی رخ داد. این آتش سوزی که به علت اتصال سیم برق بود و به خاطر دود زیاد، ۵ نفر از عوامل بیمارستان احساس خفگی کرده بودند که در محل مداوا شدند.

دانشکده علوم و فناوری‌های نوین دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران،صبح امروز به طور محدود در شبکه برق دچار آتش‌سوزی شد.

صبح امروز به علت آتش سوزی بسیار محدود در شبکه برق یکی از دانشکده های واقع در ساختمان شهدای سلامت و با حضور به موقع پرسنل خدمات و انتظامات دانشگاه و عوامل امداد و نجات و اطفاء حریق، تخلیه دود و اطفاء حریق ظرف ۱۵ دقیقه انجام شد و کلیه پرسنل و دانشجویان حاضر در این ساختمان به سلامت از ساختمان خارج شدند.

شایان ذکر است در این حادثه خوشبختانه آسیبی متوجه هیچ یک از پرسنل و دانشجویان نشده و پس از مهار آتش‌سوزی، به دلیل قطعی شبکه برق و ضرورت رسیدگی به حادثه و تسریع در عملیات پاکسازی و آماده سازی سیستم تاسیسات کلیه بخش های اداری و آموزشی تا اطلاع ثانوی تعطیل شدند.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران اعلام کرد: از صبر و خویشتنداری و متانت دانشجویان فهیم دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران نهایت سپاسگزاری را داریم و خواهشمند است اخبار تکمیلی را صرفا از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دنبال کنید.

اولین عکس از تخلیه دانشجویان پس از آتش سوزی در دانشگاه آزاد

تخلیه دانشجویان پس از آتش سوزی در دانشگاه آزاد

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید