جذب سالانه ۲۰۰ نفر در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی

    کد خبر :1066415
جذب سالانه ۲۰۰ نفر در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی

«قدرت الله محمدی» مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره جذب نیرو در سال ۱۴۰۳ در سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: تا سال ۱۴۱۰ مجوز استخدام سالانه ۲۰۰ نفر را در سازمان آتش نشانی اخذ کرده ایم. بنابراین امسال نیز ۲۰۰ نفر را جذب خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا، وی درباره جذب آتش نشانان زن ادامه داد: یکی از برنامه‌های ما این است که به اندازه ظرفیت یک ایستگاه نیروی زن امسال جذب کنیم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره برگزاری همایش بین المللی آتش نشانی همچنین گفت: در تیرماه انشاءالله همایش بین المللی ایمنی آتش نشانی برگزار خواهد شد همچنین یک نمایشگاه جانبی در کنار این همایش برگزار خواهد شد. این همایش با حضور کشورهای خارجی برگزار می‌شود.

محمدی با اشاره به اینکه تاکنون ۱۵ کشور برای حضور در این همایش اعلام آمادگی کرده اند، تصریح کرد: امسال برای اولین بار است که بعد بین المللی در بخش‌های مختلف این همایش در نظر گرفته شده است. این همایش در روز یازدهم تیرماه برگزار خواهد شد.

وی درباره دستاوردهای سازمان آتش نشانی در این همایش گفت: یکی از محسنات برگزاری این نمایشگاه و همایش این است که وضعیت ایمنی شهرها و به ویژه تهران بازخوانی می‌شود. همچنین بیشترین توجه ما به این است که نیازمندی‌های آتش نشانی‌های کشور را بومی‌سازی کنیم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: تاکنون در این زمینه پیشرفت‌های خوبی داشته‌ایم و تقریبا ۷۰ درصد از تجهیزات ساخت و ساز و ایمنی در کشور ما بومی شده است.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید