جدول ساعت خواب کودکان بر حسب سن

    کد خبر :1058887
ساعت خواب کودکان سن

بعضی از افراد معتقد بودند که قوانین زمان خواب باید در ماه‌های خاصی متفاوت بوده و بستگی به این داشته باشد که آیا کودک در طول روز خوابیده است یا خیر.
لازم است که کودکان در شب به اندازه کافی بخوابند، مهم نیست که چقدر در برابر به موقع خوابیدن مقاومت کنند. اما آیا میدانید که میزان خواب مورد نیاز کودکان بر حسب سن چقدر است؟

یک معلم، اخیراً راهنمای آموزنده ای را درباره زمان خواب بچه ها بر اساس سن در اکانت خود به اشتراک گذاشته است.

این موضوع، یکی از دغدغه های مهم والدین بوده که در ابتدا توسط یک معلم در مدرسه ابتدایی ویلسون به اشتراک گذاشته شده و سپس در رسانه های اجتماعی وایرال شد.

به عنوان مثال، طبق این راهنما یک کودک هفت ساله که ساعت ۷ صبح بیدار می شود، باید ساعت ۸:۱۵ شب به رختخواب برود. در حالی که یک کودک ۱۰ ساله که ساعت ۶:۳۰ صبح از خواب بیدار می شود، باید در ساعت ۸:۳۰ در رختخواب باشد.

این جدول، ابتدا توسط استیسی کارلسن به اشتراک گذاشته شده که در مصاحبه ای گفت باورش نمی‌شود که این پست در فضای مجازی تا این حد وایرال شود.

من توقع چنین استقبالی را نداشتم. من این راهنما را درست نکردم. آن را در اینترنت دیدم و با خودم گفتم که به اشتراک گذاری آن با والدین می تواند مفید باشد.

برخی از والدین با استیسی موافق بودند که این جدول راهنما مفید است. یکی از مادران ادعا کرده که این راهنما تصدیق می‌کند که ساعت خوابی که برای فرزندانش تعیین کرده، منطقی و صحیح است.

من ۴ فرزند دارم و برای زمان خواب آنها مورد انتقاد قرار می گیرم. از سال ها پیش، زمان خوابشان را بر اساس میزان خواب مورد نیاز آن ها تنظیم کرده ام… خوشحالم که می بینم این جدول، زمان دقیقی که از قبل تعیین کرده ایم را توجیه می کند.

با این حال، همه افراد کاملاً با چنین راهنمایی موافق نبودند. برخی از والدین این دستورالعمل های سفت و سخت را با سربازی مقایسه کردند.

اینجا سربازی نیست و اگر بخواهم بچه هایم را در ساعت ۷ شب بخوابانم، آنها ساعت ۴ صبح بیدار می شوند. نه متشکرم. علاوه بر این، با چنین ساعت خوابی نمی توانم بعد از مدرسه با آنها وقت بگذرانم.

این جدول بی منطق است. چه کسی بچه اش را ساعت ۶:۴۵ می خواباند؟

بعضی از افراد معتقد بودند که قوانین زمان خواب باید در ماه‌های خاصی متفاوت بوده و بستگی به این داشته باشد که آیا کودک در طول روز خوابیده است یا خیر.

 ساعت خواب کودکان

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید