ثبات قیمت کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان

  • اقتصادی
  • چهارشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ۱۴:۵۵
    کد خبر :898295
حضور مخبر در مجلس برای دفاع از وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش

محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور صبح امروز(چهارشنبه) در جلسه ستاد تنظیم بازار بیان کرد: خوشبختانه در ایام نوروز ۱۴۰۱ مشکلی بابت کمبود کالاهای اساسی مورد نیاز مردم نبود و در بازار محصولات ضروری آرامش نسبی حاکم بود.

معاون اول رییس جمهور افزود: با توجه به برخی نارضایتی های عمومی از شرایط بلیت هواپیما در ایام تعطیلات نوروزی و نحوه خدمت رسانی به مردم و همچنین برخی نوسانات قیمت کالاهای اساسی در برخی مناطق کشور، نهادهای نظارتی و تعزیرات باید ضمن بررسی های لازم با متخلفان برخوردهای لازم و قانونی را انجام دهند.

در این جلسه که با حضور وزرای صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، امور اقتصاد و دارایی، راه و شهرسازی، دادگستری، تعاون کار و رفاه اجتماعی و سخنگوی دولت برگزار شد، وزارت صمت گزارشی از مقایسه روند تغییرات میانگین قیمت کالاهای منتخب در کشور به خصوص اجناس ضروری مورد نیاز مردم ارائه کرد، همچنین قرار شد برای تأمین و فراوانی اقلام مورد نیاز مردم ، اصناف و صنعت در ایام ماه مبارک رمضان، نظارت های لازم با قوت بیشتری انجام شود.

در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار همچنین تأکید شد هیچ گونه افزایش قیمتی در اقلام مورد نیاز مردم در ایام ماه مبارک رمضان رخ ندهد، ضمن این که با توجه به شواهد قبلی و گزارشات کارشناسی و میدانی قرار شد قیمت مصرف کننده بر روی کالاها درج شود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید