تیراندازی در فلوریدا یک کشته و ۷ زخمی بر جا گذاشت

    کد خبر :760714
تیراندازی در فلوریدا یک کشته و ۷ زخمی بر جا گذاشت

در حادثه تیراندازی در یک زمین بسکتبال در شهر «تامپا» در ایالت «فلوریدا» آمریکا دست‌کم یک نفر جان خود را از دست داد و چندین نفر دیگر نیز زخمی شدند.

خبرگزاری رویترز در این خصوص گزارش کرد، مقام‌های محلی امروز (چهارشنبه) گزارش کردند که سه‌شنبه شب به وقت محلی (اوایل روز چهارشنبه به وقت تهران)، گروهی از افراد از درون خودرویی در حال حرکت که شیشه‌های آن دودی شده بود، به سمت یک زمین بسکتبال در تامپا تیراندازی کردند.

یکی از خبرنگاران شبکه «ای بی سی» گزارش کرد که تیراندازی فوق به هیچ عنوان تصادفی نبوده و افرادی خاص مورد هدف افراد مسلح قرار گرفته‌اند.

افسر پلیس شهر تامپا اعلام کرد که یک مرد ۳۶ ساله در پی وقوع این حادثه تیراندازی بر اثر شدت جراحات و بعد از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد. بعلاوه آنکه حال دو تن از زخمی‌های این حادثه بسیار وخیم اعلام شده است و وضعیت جسمانی پنج مجروح دیگر به ثبات رسیده است.

بنا به گفته پلیس محلی، هنوز انگیزه پشت پرده این حمله نامشخص است و جزئیاتی از عوامل این حادثه منتشر نشده است.

به گزارش دانشجو، آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز خشونت‌های مرتبط با شلیک گلوله در سراسر این کشور منجر می‌شود که برخی نیز در این حوادث جان خود را از دست می‌دهند، اما لابی سلاح در این کشور به اندازه‌ای قدرتمند است که تاکنون کنگره آمریکا نیز اقدامی برای محدود کردن حمل سلاح در آمریکا صورت نداده است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید