تویوتایی که فروشنده اش زورگیر از آب درآمد

  • حوادث
  • یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۱۷
    کد خبر :438226

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری 2 سارق زورگیر که با ترفند فروش خودرو در سایت دیوار، 920 میلیون ریال از فردی در شهرستان عباس آباد، کلاهبرداری کرده بودند، خبر داد.

حسن مفخمی شهرستانی گفت: در پی اعلام شکایت یک شهروند اهل ارومیه به مراجع انتظامی شهرستان عباس آباد، مبنی بر این که در مواجهه با آگهی فروش یک دستگاه خودروی تویوتا در یک از سایتهای خرید و فروش کالا، طی تماسی تلفنی با فردی که خود را مالک خودرو معرفی کرده بود به آن شهرستان مراجعه کرده و در مواجهه حضوری 2 فرد ناشناس از وی کلاهبرداری کرده‌اند، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آن فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران اقدامات اطلاعاتی را برای شناسایی متهمان که با کشاندن مالباخته به ویلایی در شهر سلمانشهر و بستن دست و پای وی، تمامی کارت های عابربانک همراهش را سرقت کرده و با استفاده از آن ضمن خرید طلا و جواهرات به مبلغ 920 میلیون ریال از محل متواری شده بودند، آغاز کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران خاطرنشان کرد: با تلاش های شبانه‌روزی ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان عباس آباد، متهمان که در یکی از استان‌های همجوار مخفی شده بودند، شناسایی شده و پس از هماهنگی های قضایی در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، مفخمی با اشاره به این که متهمان پس از اعتراف به سرقت و زورگیری از مالباخته، به مرجع قضایی معرفی شدند، هشدار داد: شهروندان ضمن رعایت هشدارهای انتظامی، در انجام خرید و فروش اقلام و معاملات بانکی از اعتماد به افراد ناشناس خودداری کنند و در صورت مواجهه با هرگونه مورد مشکوک، مراتب را سریعا به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید