توضیحات وزیر کشور در خصوص آخرین وضعیت استان ها

  • سیاسی
  • چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ۱۶:۴۷
    کد خبر :952246

وزیر کشور با اشاره به اینکه برخلاف تلاش های شبانه‌روزی دشمن، وضعیت استان‌های کشور آرام و امن است، گفت: تلاش‎‌های دشمنان،‌ با میدان‌داری و حضور به موقع آحاد جامعه همچون همیشه با شکست مواجه شد.

وزیر کشور با اشاره به اینکه برخلاف تلاش های شبانه‌روزی دشمن، وضعیت استان‌های کشور آرام و امن است، گفت: تلاش‎‌های دشمنان،‌ با میدان‌داری و حضور به موقع آحاد جامعه همچون همیشه با شکست مواجه شد.

احمد وحیدی وزیر کشور روز چهارشنبه با حضور در نشست هم‌اندیشی نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای اجرای سیاست‌‌های کلی نظام، گزارشی از آخرین وضعیت حوادث اخیر کشور ارائه کرد.

وی در این نشست هم‌اندیشی که بیش از ۱۰۰ نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در بهارستان برگزار شد، گفت: برخلاف تلاش‌های شبانه‌روزی دشمن، وضعیت استان‌های کشور آرام و امن است.

وحیدی با بیان اینکه مردم عزیز کشور همواره به آرمان‌های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پایبند هستند؛ افزود: تلاش دشمن با میدان‌داری و حضور به موقع آحاد جامعه، همچون همیشه با شکست مواجه شد.

وزیر کشور در بخش دیگری از نشست هم‌اندیشی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ضمن استماع دغدغه‌ها و مطالبات نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به ارائه گزارش مبسوط از عملکرد دستگاه‌ها و وضعیت امنیتی و سایر موضوعات روز کشور پرداخت.

رئیس شورای امنیت کشور ادامه داد: امروز دشمن، وحدت و همبستگی کشور را نشانه گرفته است و بایستی بیش از گذشته با همدلی و هم افزایی ظرفیت‌ها در تقویت سرمایه اجتماعی کشور فعال باشیم.

وحیدی گفت: در ایران اسلامی همه اقوام و گروه‌ها با صلح و آرامش در کنار هم زندگی مسالمت‌آمیز و دوستانه دارند و این در حالی است که دشمن به دنبال پیشبرد طرح تجزیه‌طلبی است که در این مسیر هم، با پایبندی همه اقوام و قومیت‌ها به آرمان‌‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران شکست مفتضحانه‌ای خوردند.

وزیر کشور به برگزاری جشنواره اقوام در استان گلستان هم اشاره کرد و خاطر نشان کرد: در نشستی که شب گذشته با علمای شعیه و سنی برگزارشد، علمای حاضر در نشست، دغدغه امنیت و وحدت ملی کشور را داشتند و خواستار پایان اغتشاشات در کشور شدند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید