معاون استاندار تهران:

تعیین تکلیف تغییر ساعت اداری در استان تهران در انتظار هماهنگی دستگاه‌های اجرایی

    کد خبر :566511

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران با اشاره به حضور وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های ملی در استان تهران گفت: تعیین تکلیف تغییر ساعت اداری در این استان منوط به ایجاد هماهنگی میان این دستگاه‌ها است.

غلامرضا عباس پاشا  در تشریح روند تصمیم‌گیری برای تغییر ساعت اداری در استان تهران اظهارکرد: با وجود افزایش گرمی هوا ظرف روزهای اخیر در سطح استان تهران و افزایش چشمگیر مصرف انرژی خوشبختانه امسال به مدد بارش‌های مناسب توانسته‌ایم تاکنون شرایط را بدون ایجاد هر مشکلی پشت سر بگذاریم.

وی افزود: در جهت کاهش مصرف انرژی باید صرفه جویی را در دستور کار خود قرار دهیم که این موضوع به همه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است و از شهروندان نیز انتظار کمک در تحقق این مهم را داریم. اتخاذ تصمیمات مدیریتی دیگر نیز در دستور کار است که یکی از آن‌ها تغییر ساعت اداری در سطح استان است اما باید به این نکته توجه داشته باشیم که استان تهران نسبت به سایر استان‌ها ویژگی‌های خاصی دارد و این موضوع هم به دلیل حضور دستگاه‌های ملی در این استان است.

به گزارش ایسنا،عباس پاشا در پایان گفت: مقرر شد وزیر کشور و وزیر نیرو با هماهنگی استانداری تهران نسبت به تعیین تکلیف جابجایی ساعت اداری در جلسه‌ای تصمیم‌گیری کنند که به محض برگزاری این جلسه تصمیمات اتخاذ شده به اطلاع شهروندان خواهد رسید. در حقیقت برپایی این جلسه با هدف هماهنگی دستگاه‌های ملی برای این تغییر خواهد بود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید