ترافیک سنگین در خروجی های تهران

    کد خبر :816659

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها درباره وضعیت ترافیکی جاده‌ها گفت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور کندوان مسیر جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا سرودار، ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده‌های مشاء و پلور و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند نشان می‌دهد.

علی اکبر آشوری مدیر مرکز مدیریت راه‌ها، درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، تصریح کرد: طبق اطلاعات ۲۳۰۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

«کاهش ایمنی» عامل انسداد هشت جاده کشور

وی با اشاره به انسداد هشت جاده به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، گفت: در حال حاضر جاده شهداد-نهبندان، محور رباط پشت بادام – بیاضه در استان یزد، محور فرعی شمشک-دیزین، محور خرم‌آباد-پل دختر، محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده قزوین-همدان در کیلومتر ۱۱۰، جاده پونل-خلخال و محور دوآب – بلده در استان مازندران، به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

آزادراه تهران-کرج کماکان پرترددترین جاده کشور

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج با ۱۲۶ هزار تردد، آزادراه کرج-قزوین با ۱۱۴ هزار تردد و آزادراه کرج-تهران با ۱۰۹ هزار تردد، ثبت شد.

کاهش ۱۵ درصدی ترافیک جاده‌ها در شبانه روز گذشته

آشوری اظهار داشت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد ۲۲۸۱ دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل ۱۴.۸ درصد کاهش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۱.۷ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

ترافیک سنگین در محور‌های هراز، کندوان و فیروزکوه

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌ها گفت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور کندوان مسیر جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا سرودار، ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده‌های مشاء و پلور و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند نشان می‌دهد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در حال حاضر در مسیر رفت و برگشت آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت تردد روان است.

ترافیک سنگین در محور‌های تهران به بومهن، فشم و لواسان و امام زاده داود

آشوری همچنین از بروز ترافیک سنگین در محور قدیم تهران – بومهن محدوده پل جاجرود خبر داد.

وی از ترافیک سنگین در محور تهران – فشم حدفاصل زردبند تا رودک و محور تهران – لواسان گفت و افزود: در حال حاضر در محور تهران – امامزاده داود محدوده سولقان ترافیک سنگین است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها درباره وضعیت جوی جاده‌ها بیان کرد: در حال حاضر در جاده‌های تهران-شمال و دیگر جاده‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

منبع: فارس

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید