تخریب 60 درصد بیمارستان های غزه

  • سیاسی
  • پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۲ ۱۸:۰۷
    کد خبر :1031933

فرمانده ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت با اشاره به جمع‌آوری کمک ۱۰ میلیون دلاری برای مردم غزه، گفت: بیش از ۶۰ درصد بیمارستان‌های غزه تخریب شده است و مردم بی‌دفاع نیازمند کمک فوری هستند.

حسن پلارک، فرمانده ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت در نشست خبری امروز با بیان اینکه طوفان الاقصییک رخداد تاریخی و شکستی غیرقابل انکار برای رژیم صهیونیستی رقم زد، گفت: پس از این امر، وزیر خارجه آمریکا اذعان کرد که عملیات طوفان الاقصی فروپاشی کامل رژیم اشغالگر قدس را محقق کرد.

وی با اشاره به نفرت جهانیان از رژیم صهیونیستی، ادامه داد: کمک به مردم غزه یک‌ وظیفه عمومی است. اکنون با گذشت بیش از یک ماه روزانه بیش از ۳۰۰ نفر به شهادت می‌رسند.

پلارک به برنامه‌های حمایتی از مردم بی‌دفاع غزه اشاره کرد و گفت: ملت ایران اسلامی همچون گذشته این بار نیز با ارائه کمک‌های نقدی و غیرنقدی به مردم فلسطین کمک می‌کنند که یک فروند کشتی از این حمایت‌ها در مسیر غزه است.

فرمانده ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت با بیان اینکه تا این لحظه ۷۰۰ دستگاه کامیون و همچنین ۱۰ میلیون دلار کمک نقدی برای کمک به مردم غزه جمع‌آوری و بخشی از آن ارسال شده است، تصریح کرد: موکب های سراسر کشور و مراکز خیریه تاکنون فعالیت بسیار خوبی از خود نشان داده اند. ما سعی می‌کنیم امانتدار مردم باشیم و کمک‌های آن‌ها به خوبی در اختیار فلسطینی‌ها قرار دهیم.

پلارک خاطر نشان کرد: صهیونیست‌ها به جای نظامی‌ها، با مردم بی‌دفاع فلسطین درگیر می‌شوند و بیش از ۶۰ درصد بیمارستان‌ها هم تخریب کرده‌اند؛ به طوری که هم‌اکنون غزه نیازمند کمک فوری است.

وی به مشکلات برای ارسال وسایل به غزه اشاره کرد و ادامه داد: رژیم اشغالگر قدس مانع رسیدن وسایل به مردم غزه می‌شود که ما از دولت مصر می‌خواهیم با بازگشایی گذرگاه رفح‌ موقعیت را برای رسیدن وسایل و امکانات حداقلی به مردم غزه فراهم کند.

پلارک به ادامه درگیری‌ها در فلسطین اشغالی اشاره کرد و گفت: در روزهای اخیر این جنگ شکل دیگری گرفته و در روزهای بعدی هم متفاوت از قبل خواهد شد. اما پیروزی مردم غزه انکارناپذیر است و امید داریم بزودی با نابودی رژیم اشغالگر قدس، مردم فلسطین رها شوند و در این زمان دیگر باید به فکر بازسازی فلسطین و بهبود وضعیت آنها باشیم.

وی از کنم‌های مردم برای مردم غزه تقدیر و تصریح کرد: افراد برای کمک‌هاب بشردوستانه به غزه می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۵۶۱۸۲۲۲۲۲۲۱۲، شماره شبا IR۷۱۰۱۵۰۰۰۰۰۰۰۵۶۱۸۲۲۲ یا عابربانک ۵۸۹۲۱۰۱۲۵۹۷۲۰۸۳۳ به نام ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت بانک سپه واریز کنند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید