تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج‌ شنبه ۱۸ شهریور

    کد خبر :843522
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج‌ شنبه ۱۸ شهریور

قیمت بیت کوین با موانعی روبروست؛ قیمت بیت کوین قبل از شروع بازگشت با قیمت‌های بالاتر، به شدت به ۴۲,۰۰۰ دلار کاهش یافت. بیت کوین توانست سطح مقاومت ۴۳,۵۰۰ و ۴۵,۰۰۰ دلار را بازیابی کند. قیمت حتی از سطح ۲۳.۶درصد فیبوناچی نیز در نوسان با سقف ۵۲,۸۰۰ دلار بالا به ۴۲۰۰۰ دلار کف نوسان بالاتر رفت. خریداران حتی قیمت را به بالای ۴۶,۰۰۰ دلار رساندند. با این حال، این خریداران با فروشندگان نزدیک به سطح ۴۷,۴۵۰ دلار روبرو شدند.

به گزارش آسان بیت کوین به نظر می‌رسد سطح ۵۰درصدی فیبوناچی با نوسان نزولی از سقف ۵۲,۸۰۰ دلار به کف ۴۲,۰۰۰ دلار به عنوان یک مقاومت عمل کرده است. همچنین یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۴۷,۰۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت بیت کوین/دلار شکل می‌گیرد.

نمودار ۱ ساعته بیت کوین/ دلار (منبع: تریدینگ ویو)

این جفت ارز در حال حاضر بسیار کمتر از ۴۸,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی معامله می‌شود. اولین مقاومت پیش رو در صعود نزدیک به ۴۷,۰۰۰ دلار است. اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۴۷,۵۰۰ دلار است. نزدیک شدن به سطح ۴۷,۵۰۰ دلار می‌تواند در کوتاه مدت افزایش مناسبی را آغاز کند. مانع بزرگ بعدی برای خریداران می‌تواند نزدیک منطقه ۴۸,۵۰۰ دلار باشد.

اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت ۴۷,۵۰۰ دلاری را تثبیت کند، می‌تواند افت جدیدی را آغاز کند. حمایت فوری در روند نزولی نزدیک به سطح ۴۵,۵۰۰ دلار است. اولین محدوده حمایتی عمده نزدیک به سطح ۴۴,۸۰۰ دلار است. اگر سقوط نزولی در زیر منطقه حمایتی ۴۴,۸۰۰ دلار رخ دهد، قیمت می‌تواند افت بیشتری را شاهد باشد. در مورد ذکر شده، قیمت می‌تواند پشتیبانی ۴۳,۰۰۰ دلار را آزمایش کند.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار، کم کم در منطقه صعودی شتاب خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز بیت کوین/دلار با یک زاویه نزولی هنوز زیر سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی:

۴۵,۵۰۰ و ۴۴,۸۰۰ دلار

مقاومت اصلی:

۴۷,۰۰۰ و ۴۷,۵۰۰ و ۴۸,۵۰۰ دلار

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید