تجمع بزرگ مردم تهران برای محکومیت هتک حرمت مقدسات امروز، ساعت16

  • سیاسی
  • یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ ۹:۳۷
    کد خبر :942881
تجمع بزرگ مردم تهران برای محکومیت هتک حرمت مقدسات امروز، ساعت16

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: تجمع اعتراضی مردم تهران نسبت به هتک حرمت های اخیر امروز از ساعت ۱۶ در میدان انقلاب برگزار می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحسن محمودی از برگزاری تجمع اعتراضی مردم مومن و انقلابی تهران نسبت به هتک حرمت های اخیر خبر داد و گفت: این تجمع با حضور هیئات مذهبی، مجامع قرآنی و اقشار مختلف مردم از ساعت ۱۶ امروز یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ در میدان انقلاب تهران برگزار می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران خاطر نشان کرد: سخنران این مراسم حجت الاسلام حاجی علی اکبری ، رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور و امام جمعه موقت تهران خواهد بود.

این مسئول از همه اقشار مردم دعوت کرد که با حضور در این تجمع، مهر باطل دیگری بر فعالیت‌های اغتشاشگران بکوبند.

وی افزود: پنج‌شنبه در بسیاری از مناطق کشور و جمعه در سراسر کشور شاهد تجمع و راهپیمایی اعتراض آمیز مردم همیشه در صحنه بودیم ، اما امروز نیز مجدد مردم انقلابی تهران تجمع خواهند کرد ، تا نسبت به اغتشاشگران ابراز انزجار کرده و حمایت قاطع خود را از راه نورانی انقلاب اسلامی و ولایت نشان دهند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان این که در اغتشاشات اخیر به پرچم کشورمان اهانت شد ، گفت: اغتشاشگران همچنین به بسیاری از مقدسات توهین کرده و به اموال عمومی خسارت زدند.

باشگاه خبرنگاران جوان

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید