بازی پرسپولیس و تراکتور هنوز تمام نشده است

  • ورزشی
  • پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۱:۰۲
    کد خبر :911296

نوید مظفری در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: پرتاب سنگ و اشیای دیگر از سوی هواداران تراکتور، موجب شد تا شرایطی به وجود بیاید که این بازی متوقف شود.

وی ادامه داد: در قانون، به صورت صحیح تاکید نشده که اگر چندبار این اتفاق تکرار شود، داور می‌تواند بازی را قطع کند اما توصیه بر این است که مسئولان ورزشگاه و برگزاری رقابت‌ها، با توصیه به هواداران از آنها بخواهند تا با آرامش بازی را دنبال کرده و اجازه بدهند روند معمول بازی پیگیری شود.

مظفری تاکید کرد: داور در چنین شرایطی بهتر است صبوری کند، بعد از آن که آرامش روی سکوها برقرار شد، می‌تواند بازی را ادامه دهد و ادامه بازی بهترین تصمیم بود.

این کارشناس داوری در خصوص این که اگر خود او در این بازی قضاوت داشت، چه تصمیمی می‌گرفت؟، گفت: تصمیم من هم ادامه بازی بود.

وی ادامه داد: با توجه به این که این اتفاق چندبار تکرار شد، داور تصمیم گرفت به صورت موقت بازی را قطع کند تا نشان دهد این احتمال وجود دارد که جریمه جدی‌تری در راه باشد. اگر مجموعه عوامل بازی به این نتیجه برسند که امکان بازی نیست در نشستی فوری به جمع‌بندی می‌رسند و داور در نهایت تصمیم نهایی را گرفته و آن را اعلام می‌کند.

مظفری تاکید کرد: هنوز بازی تمام نشده و الان در حال بررسی شرایط هستند.

در جریان دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و پرسپولیس هواداران تبریزی با پرتاب سنگ و اشیاء مختلف مانع ارسال کرنر شاگردان یحیی گل محمدی روی دروازه تراکتور شدند که این مساله چند بار تکرار شد و در نهایت با درگیری بازیکنان دو تیم، محمد مسلمی پور (تراکتور ) و حامد پاکدل (پرسپولیس) شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید